Alizée

 Vanessa Paradis — M&J Kate Ryan — Free Mylène Farmer — Slipping Away Les Enfoirés — L'Amitié
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Alizee to francuska piosenkarka, urodzona na wybrzeżu Kostaryki w 1984 roku. Znana jest jako Alizee bądź Lilly, wykonuje muzykę typowo popową. Już od najmłodszych lat artystka miała kontakt ze sztuką. Wygrywała konkursy malownicze, brała udział w zajęciach tanecznych czy też show muzycznych. To właśnie w jednym z programów została zauważona przez światowej rangi artystów.

Alizee do tej pory wydała już 4 albumy. Na nich znajdują się takie hity jak: „J’en ai marre!”, „L’Alizée”, „Ella, elle l’a”, „Moi… Lolita”. Dzięki tym utworom piosenkarka otrzymała wiele nagród, została kilkakrotnie wyróżniona na ważnych ceremoniach oraz przez długi czas zajmowała najwyższe pozycje na listach przebojów.

Alizee w ciągu całej swojej kariery współpracowała z takimi wytwórniami jak: Polydor, RCA oraz Jive Epic. Artystka w latach 2005-2007 poświęciła się wychowywaniu córki i zajęła się sprawami rodzinnymi. Na estradę powróciła z nowymi hitami, przy których pomagał jej mąż. Gwiazda współpracowała z takimi gwiazdami jak: Bertrand Burgalat, Daniel Darc czy Oxmo Puccini. Przez lata ciężkiej pracy artystka zdobyła popularność na całym świecie. Jest znana nie tylko we Francji, ale także w Kanadzie, Rosji, Japonii oraz w całej Europie.

 • Podobne
 • Teledyski
 • Więcej »

 • UCLA Commit Aliz'e Jones - Week 4 Highlights
  Aliz'e Jones (UCLA Commit) - 2014 Highlights
  ALIZ-E - Tony Belpaeme
  Aliz e Project [ITA]
  ALIZ-E - Robot friend for diabetic children in Dutch hospital - English subtitles
  Irish247 Video: Notre Dame TE Aliz'e Jones (after Temple win)
  #MPTopPlay: UCLA Commit Aliz'e Jones GW 2-pt. conversion
  Alize'e -Moi...Lolita
  Аlizee.Alizée (Musical Artist).alizee youtube.Ализе песни.alize.Alizée Jacotey.Music (TV Genre)
  Aliz e Project [ENG]
  Aliz-e Project - [ENG]

Komentarze