Dash Berlin

Radio Dash Berlin, grające piosenki Dash Berlin oraz podobnych Andain, Dj Eco, Elevation, Ferry Corsten, John Ocallaghan, Nadia Ali, Sebastian Brandt, Jes, Late Night Alumni, Atb.

Wikipedia*:
Air Berlin - druga co do wielkości linia lotnicza Niemiec z siedzibą w Berlinie. Sieć linii obejmuje 163 kierunków w 39 krajach świata, 21 kierunków to lotniska w Niemczech. Huby linii Air Berlin to lotniska w Berlinie Tegel, Düsseldorfie, Norymberdze i w Palmie de Mallorca. Firma zatrudnia ponad 8.900 pracowników. W roku 2010 Air Berlin przewiozła 33,6 milionów pasażerów. Od sezonu zimowego 2008/2009 linia Air Berlin kooperuje z rosyjską linią S7 Airlines oraz z chińską Hainan Airlines na trasach do Moskwy i do Pekinu. Linia Air Berlin podpisała deklarację przystąpienia do ogólnoświatowego sojuszu... więcej »

*Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania. Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.

 Andain — BEAUTIFUL THINGS Atb —  Armin Van Buuren —  Chicane — SP: HIDING ALL THE STARS

komentarze do Dash Berlin