Minutemen

Radio Minutemen, grające piosenki Minutemen oraz podobnych Violent Femmes, Captain Beefheart, Jello Biafra, Bad Brains, Fugazi, Black Flag, Wipers, Wire, Pere Ubu, The Jesus Lizard.

Wikipedia*:
Minutemen - amerykański zespół rockowy założony w miejscowości San Pedro w Kalifornii w 1980. Zespół nagrał cztery albumy studyjne i osiem mini albumów do nagłej śmierci D. Boona w grudniu 1985. Grupa jest popularna w Kalifornii i kojarzona z wyrażeniem "jamming econo", które formacja zaskarbiła sobie nonszalancją i specyficznym podejściem do albumów i koncertów. Grupa zasłynęła morderczym tempem grania koncertów, czemu zawdzięcza swoją sławę. - Historia - - Powstanie zespołu - Historia zespołu rozpoczyna się w momencie, gdy D. Boon i Mike Watt poznali się w wieku 13 lat. Watt spacerował w... więcej »

*Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania. Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.

 Black Flag — Damaged Black Flag — Damaged Nomeansno — Wrong Black Flag — Damaged

komentarze do Minutemen