Muzyka Z Gra O Tron i podobni artyści

 Muzyka Z Gra O Tron — Gra o Tron Soundtrack
  • W tej stacji grają:

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Muzyka Z Gra O Tron i podobni artyści" online

Twoim ulubionym serialem jest "Gra o tron"? Z niecierpliwością czekasz na kolejne odcinki siódmego sezonu? Niejednokrotnie, oglądając go, zastanawiałeś się, jaki jest tytuł utworu muzycznego, którego użyto w jednej ze scen? Od teraz nie musisz przeszukiwać Google, ani w pośpiechu odpalać którejś z aplikacji do rozpoznawania muzyki. Jest jedno, bardzo łatwe rozwiązanie. Wystarczy, że włączysz radio Gra o Tron Online, które przygotowaliśmy dla prawdziwych fanów, takich jak ty!

"Gra o Tron" - skąd taki sukces?

Gra o Tron to serial, który bije rekordy popularności na całym świecie. Opowiada on o kilku rodzinach szlacheckich, które zacięcie walczą o panowanie nad ziemiami kontynentu Westeros. Widzowie z zapartym tchem obserwują bardzo burzliwe losy głównych bohaterów. Intrygi, zdrady i morderstwa są tu na porządku dziennym. "Gra o tron sezon 7" i "Gra o tron online" to jedne z najczęściej wyszukiwanych fraz w Google. Pierwsza z nich ma prawie milion wyników, natomiast druga... prawie czternaście milionów! Powstało też wiele podobnych produkcji, w tym zrealizowane dla Show TV, a później Star TV, "Wspaniałe stulecie". W Polsce, na zlecenie TVP, ma powstać seria opowiadająca losy dynastii Jagiellonów, wzorowana na amerykańskim hicie telewizyjnym HBO.

Muzyka jako dopełnienie akcji serialu

Poza doskonałą grą aktorską i scenografią, na szczególną uwagę zasługuje wartość muzyczna serialu. Utwory skomponowane przede wszystkim przez Ramina Djadawi i wykonane przez Global Stage Orchestra stanowią doskonałe dopełnienie całej serii, a piosenka tytułowa doczekała się wielu coverów, które gromadzą nawet po kilkanaście milionów wyświetleń w serwisie YouTube! Co wyróżnia Grę o Tron pośród innych seriali? Cała ścieżka dźwiękowa jest instrumentalna. Od momentu premiery pierwszego odcinka w 2011 roku, wiele kompozycji, których użyto w scenach, zostało nominowanych do prestiżowych nagród muzyki filmowej.

Jedyne takie radio online

Jeśli jesteś zagorzałym fanem serialu "Gra o Tron" i podobnie do innych wielbicieli co tydzień wpisujesz w Google "Gra o tron sezon 7", w nadziei, że znajdziesz jakieś nowe newsy na jego temat lub oglądasz podobne produkcje, takie jak "Wspaniałe stulecie" tylko po to, aby zająć sobie czas, jaki pozostał do premiery epizodu, mamy dla ciebie radę! Włącz radio Gra o Tron Online, a na pewno umilisz czas oczekiwania na kolejne odcinki, przypominając sobie swoje ulubione sceny! Jeśli natomiast nie widziałeś ani jednego odcinka hitowego serialu HBO, daj się ponieść fenomenalnej muzyce, która cieszy się uznaniem na całym świecie i zapewniamy cię, że zaczniesz go oglądać. Nie wierzysz? Włącz radio i przekonaj się sam!

Komentarze