Robert M i podobni artyści

 C-Bool —  Shaun Baker — SP: THERE'S NOTHING I WON'T DO Patrycja Markowska — ŚWIAT SIĘ POMYLIŁ Patrycja Markowska — JESZCZE RAZ [SOUNDTRACK]
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Robert M to polski DJ oraz producent muzyczny. Był powiązany z zespołem Monopol, z którym występował do 2011 roku, a aktualnie współpracuje z grupą”3R”. Artysta tworzy głównie muzykę klubową oraz dance’ ową. Jego hity często grane są w stacjach radiowych.

Robert M.to młody muzyk, którego kariera dopiero nabiera rozpędu. Tworzy estetyczne, wręcz perfekcyjne brzmienia, które sprawiają że jego muzyka zaczyna być zauważana poza granicami Polski. Do jego największych utworów zaliczane są: „Dance Hall”, Super Bomb” oraz All Day All Night”.

Robert M. to rodząca się gwiazda. W swojej karierze zdobył już kilkanaście nagród w kategorii artysta roku, płyta roku, debiut roku. Swoją osobowością budzi także wiele kontrowersji, gdyż emanuje niezwykłą energią oraz nieciętym językiem. Jego utwory docierają w każdy zakątek świata. Muzyk współpracuje z międzynarodowymi artystami i wytwórniami przy remiksach znanych wokalistów.

  • Podobne

Komentarze