Susana Baca

Radio Susana Baca, grające piosenki Susana Baca oraz podobnych Cesária Évora, The Idan Raichel Project, Souad Massi, Bau, Savina Yannatou, Ima Galguen, Fortuna, Mecano, Zap Mama, Ibrahim Ferrer.

Wikipedia*:
Marc Ribot (ur. 21 maja 1954 w Newark w stanie New Jersey) – amerykański muzyk, kompozytor i instrumentalista. Członek nowojorskiej sceny Downtown. - Biografia - Ribot w młodości pobierał lekcje gry na gitarze u haitańskiego instrumentalisty Frantza Casseusa. W 1979 roku przeprowadził się do Nowego Jorku i zaczął grać w zespołach jazzowych. W 1984 dołączył do The Lounge Lizards, gdzie zastąpił Arto Lindsaya. Grał z tym zespołem do 1989 roku. Jednocześnie zaczął współpracę z Tomem Waitsem i Elvisem Costello. Jego charakterystyczna gra na gitarze jest uznawana za jeden z czynników definiujących... więcej »

*Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania. Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.

 Zap Mama — Chillout In Black vol. 2 Zap Mama — Adventures In Afropea 1 Susheela Raman — MUSIC FOR CROCODILES Lila Downs — Frida [SOUNDTRACK]

komentarze do Susana Baca