Thomas Anders

Radio Thomas Anders, grające piosenki Thomas Anders oraz podobnych Blue System, Harry Connick, Jr., Bolland & Bolland, Silje Nergaard, Peter Cincotti, Modern Talking, Michael Bublé, C.C.Catch, Carmen Cuesta-Loeb, Mark Medlock.

Wikipedia*:
Hans Anders Södergren (ur. 17 maja 1977 r. w Söderhamn) – szwedzki biegacz narciarski, dwukrotny medalista olimpijski oraz pięciokrotny medalista mistrzostw świata. - Kariera - Po raz pierwszy na arenie międzynarodowej Anders Södergren pojawił się 4 stycznia 1997 roku w zawodach Pucharu Kontynentalnego w Hudiksvall, gdzie zajął 31. miejsce w biegu na 10 km techniką dowolną. Miesiąc później wystartował na mistrzostwach świata juniorów w Canmore, gdzie na tym samym dystansie stylem klasycznym zajął 26. pozycję. Był to jego jedyny start na mistrzostwach świata juniorów. W Pucharze Świata zadebiutował... więcej »

*Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania. Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.

Bolland & Bolland —  Michael Bublé — CRAZY LOVE Den Harrow — Italo Disco - All About Music (va) Joy — The Best of Joy