Radio Dla Dzieci - Kołysanki Non Stop

 Zuzia Czerniak — PO CICHUTKU Ewa Bem — EWA BEM, GRZEGORZ TURNAU I DZIECI ŚPIEWAJĄ ASTRID LINDGREN Danuta Stankiewicz — KOŁYSANKI DLA NAJMŁODSZYCH Claude Anthonioz-Rossiaux, Jean Humenry, Philippe Lecante — 5 CHANSONS ET COMPTINES DE FRANCE

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Dla Dzieci - Kołysanki Non Stop online

Radio Kołysanki dla dzieci to doskonała propozycja dla wszystkich zmęczonych rodziców, którzy próbują przyśpieszyć proces uspokajania dzieci i przygotowania ich do snu każdego dnia. Najlepsze przeboje prezentowane w radio internetowe Tuba. FM, pomagają oddać się w objęcia Morfeusza, nawet tym najbardziej wytrwałym maluchom.

Spokojne i harmonijne melodie zarówno polskich, jak i zagranicznych wykonawców, świetnie sprawdzają się po dobranocce. Słodka i subtelna muzyka została specjalnie wyselekcjonowana, z myślą o potrzebach tych najmłodszych. Przeboje grane wieczorową porą mogą dodatkowo wspierać emocjonalny i intelektualny rozwój naszego dziecka. Co jest dodatkowym walorem dobrej kołysanki.

Wśród utworów Radia Kołysanki dla dzieci znajdziemy wiele fantastycznych piosenek, które sami dobrze znamy, gdyż nasze mamy, babcie, opiekunki czy przedszkolanki wielokrotnie śpiewały i nuciły je nad naszymi łóżkami czy w zerówce podczas drzemki. Playlista zawiera więc takie najpopularniejsze kawałki jak: „Idzie niebo ciemną nocą”, „Śpij Laleczko”, „Kołysanka Dla Okruszka”, „Kotek”, „Dobrej nocy”, a nawet „Can You Feel The Love Tonight” oraz utwory austriackiego kompozytora i wirtuoza, Mozarta, czy rodzimego muzycznego geniusza i pianisty, Fryderyka Chopina. Wśród polskich wykonawców widnieją takie nazwiska jak: Tomasz Stockinger, Ewa Bem, Danuta Stankiewicz, Czerwone Gitary, Michał Milowicz, Agnieszka Jurkiewicz, oraz wielu, wielu innych. W zestawieniu pojawia się także m.in. gwiazda brytyjskiej sceny muzycznej, znany i lubiany Elton John. Wszystkie te ciepłe i pogodne przeboje, to sprawdzona recepta na to, by nasze dzieci miały nie tylko spokojne, ale także kolorowe sny.

Nie wiesz co zrobić, gdy twoje dziecko nie może zasnąć? Włącz radio internetowe Tuba.FM, które przybliża słuchaczom najpopularniejsze kawałki, niewątpliwie pozwalające twoim pociechom wyciszyć się i zasnąć w mgnieniu oka. Kołysanki, to najlepsze rozwiązanie po które z chęcią sięgają rodzice w całym kraju.

  • Podobne
  • Fani

Komentarze słuchaczy radia Dla Dzieci - Kołysanki Non Stop