Radio Muzyka Dla Zakochanych

 Enrique Iglesias — ENRIQUE Queen — THE GAME Celine Dion — Up Close & Personal [SOUNDTRACK] Bryan Adams — DON JUAN DE MARCO

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Muzyka Dla Zakochanych online

Czujesz motyle w brzuchu? Twoja sympatia zaprosiła Cię na randkę? Twój partner właśnie Ci się oświadczył? Data Waszego ślubu jest już ustalona od dawna? Spraw, by te romantyczne chwile były jeszcze bardziej wyjątkowe i włącz stację Muzyka Dla Zakochanych! Tuba.FM, najlepsze radio internetowe, gwarantuje długie godziny miłosnych uniesień.

Zafunduj sobie i swojej połówce, niepowtarzalną wycieczkę do krainy miłości, nie wychodząc z domu. Muzyka Dla Zakochanych to najpopularniejsze kawałki, nie tylko te znane z komedii romantycznych i nadające się wprost na walentynkowy czas. Nie liczy się pora roku – liczą się prawdzie i szczere uczucia! Przypomnijcie sobie wspólnie the best of muzyka romantyczna zarówno polskich, jak i zagranicznych wykonawców, która traktuje o tym najważniejszym uczuciu w życiu. Od nastoletnich sympatii, przez niezobowiązujące związki czy niezapomniane letnie romanse, do poważnych i długoletnich relacji – każda z nich potrzebuje odpowiedniej muzycznej oprawy.

Muzyka Dla Zakochanych oferuje całe mnóstwo piosenek z cyklu the best of, bez podziału na gatunki. Nostalgię i melancholię na spokojniejszy czas zapewnią polskie ballady, np. „Piosenka księżycowa” grupy Varius Manx czy „Cicho, ciepło” Natalii Kukulskiej. Ale muzyka romantyczna, to także numery przyśpieszające bicie serca, takie jak „You Belong With Me” Taylor Swift, „Teenage Dream” Katy Perry czy „Love Don’t Cost a Thing” Jennifer Lopez. Nie obejdzie się także bez klasyków króla rock’n’rolla Elvisa Presleya, członka legendarnej grupy The Beatles - Johna Lennona, brytyjskiego muzyka Elthona Johna, zespołów Queen oraz Wham! czy królowej popu, Madonny. A więc każdy, kto właśnie buja w obłokach i kogo dopada nieubłaganie stan zauroczenia, znajdzie tu coś dla siebie!

Stacja Muzyka Dla Zakochanych to idealna pozycja na długie wieczory z ukochaną osobą. Gramy najpiękniejsze i ponadczasowe utwory dla wszystkich tych, których dopadła strzała Amora. Do zakochania… jedno kliknięcie! Włącz radio internetowe Tuba.FM i poczuj jak muzyka romantyczna cały świat mówi „kocham cię”!

 • Podobne
 • Fani
 • Teledyski
 • Więcej »

 • 1997-02-15 - Audycja z okazji Dnia Zakochanych
  Zakochany muzyk
  Muzyka do sesku - Jest ta­ka miłość, która nie umiera, choć za­kocha­ni od siebie odejdą
  Kolacja przy świecach i romantyczna muzyka
  Muzyka dla zakochanych
  KARAOKE ZAKOCHANE OCZY BOYS i DEFIS KARAFUN
  Nastrojowa muzyka do łóżka - dla zakochanych
  Muzyka relaksacyjna - wiadomość dla zakochanych
  Impeet Zakochane oczy Oldschool 90's (cover Defis&Boys)
  Muzyka dla zakochanych - Muzyka instrumentalna
  Odwróceni zakochani / Upside Down - Muzyka zwiastunu / Audiomachine
  Muzyka na akordeon / Szła dzieweczka do laseczka & Zakochany góral - mix
  Muzyka do kolacji przy świecach
  pierwsza muzyka (SFM FNAF FADED)
  Muzyka do seksu - Best music of love
  M. Lorenc -muzyka z filmu Zakochani
  Muzyka dla zakochanych
  2 Godziny Muzyka dla zakochanych
  Muzyka do seksu - miłość dla zakochanych
  Defis & Marcin Miller - Zakochane Oczy [TEKST]
  Muzyka dla zakochanych i czekających na miłosc
  2 Godziny Muzyka dla zakochanych
  Muzyka relaksacyjna - wiadomość dla zakochanych
  Muzyka relaksacyjna, Muzyka medytacyjna, Muzyka do snu, Muzyka dla zakochanych,

Komentarze słuchaczy radia Muzyka Dla Zakochanych