Radio Natura - Spa & Relax

 Aeoliah — Healing Music for Reiki Dolphins — Harmony & Balance - Relaxation Music.. Dolphins David Arkenstone — Spa Bliss Lynn Wright — Water Lounge

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Natura - Spa & Relax online

Marzy Wam się weekend w SPA, ale nie macie czasu, aby się do niego wybrać? A może po prostu pragniecie chwili spokoju lub ucieczki na koniec świata? Dobrze trafiliście! Już teraz włączcie radio internetowe Natura – Spa & Relax, aby odprężyć się przy specjalnie wyselekcjonowanych harmonijnych dźwiękach. Muzyka, którą znajdziecie w naszej stacji, przeniesie Was nie tylko do świata natury. Tuba.FM zaprasza Was także do krainy magicznych, przepełnionych pozytywną energią utworów, inspirowanych kulturami najdalszych zakątków świata!

Lubicie medytować, ćwiczyć lub po prostu odprężać się przy muzyce? Delikatny szum wodospadu, oceanu, a nawet lasu, to tylko niektóre z naszych propozycji, przy których będziecie mogli się przyjemnie zrelaksować. Nie od dziś wiadomo, że muzyka ma zbawienny wpływ, na nasze samopoczucie i dobry nastrój, a także wywołuje pozytywne emocje. Natura – Spa & Relax to nie tylko najlepsze dźwięki, inspirowane samą naturą, ale także spokojne kompozycje instrumentalne, przy których joga i pilates, a także zwykły relaks, będą jeszcze przyjemniejsze. Nasze radio internetowe, stanowi idealne uzupełnienie takich form odpoczynku, jak medytacja czy ćwiczenia oddechowe. Odpowiednio dobrana muzyka, wpływa pozytywnie na napięcie mięśni, układ krążenia, a także działa leczniczo na układ oddechowy.

Dlatego porzuć wszelki stres już dziś i zrelaksuj się razem z nami! Muzyka w naszej stacji, to przede wszystkim delikatne, odprężające kompozycje, wśród których znajdziecie takich wykonawców jak Nicolas Dri czy David Akerstone, a także wielu innych. Nasza stacja, to także najlepsze dedykowane utwory, inspirowane klimatem zaczerpniętym z salonów SPA. Ale to nie wszystko! Znajdziecie tutaj również motywy muzyczne, wzorowane na filozofii indyjskiej, a w szczególności hinduizmie czy buddyzmie. W szczególności hinduizm miał wielki wpływ, na powstanie i rozwój jogi, a także różnych form medytacji. Wybrana przez nas muzyka, uzupełni Wasz codzienny zestaw ćwiczeń, a także umili wieczór i zredukuje stres. Jak głosi filozofia indyjska, szczęście to przede wszystkim harmonia ducha i ciała!

Dlatego nie zwlekajcie i już dziś włączcie nasze radio internetowe Natura – Spa & Relax! W Tuba.FM znajdziecie najlepsze kompozycje tego gatunku i spokojnie odprężycie się, przy dźwiękach inspirowanych samą Matką Naturą. Dzięki nim poczujecie się rześcy i zdrowi, a przede wszystkim zrelaksowani!

 • Podobne
 • Fani
 • Teledyski
 • Więcej »

 • Eco Hotel Spa Music: 3 HOURS Relaxing Spa Music Ambient for Massage and Relax
  Best Ever Chinese Bamboo Flute Zen Relaxing Music Playlist- Over 2500 Likes for Meditation Spa Yoga
  8 Hours Relaxing Music in 432 Hertz, Nature Sounds, Zen, Massage, Spa, Study, Background, Yoga
  Relaxing Spa Music, Stress Relief Music, Relax Music, Meditation Music, Instrumental Music, ✿639C
  3 HOURS Pure Zen: Relaxing Zen Spa Music & Sounds of Nature, Meditation
  Zen Spirit: Japanese Music Relaxing Songs and Sounds of Nature
  Relaxing Music with Nature Sounds - Waterfall HD
  Relaxation: Relaxing Nature Sounds and Tibetan Chakra Meditation Music for Relaxation Meditation
  Spa Music, Massage Music, Relax, Meditation Music, Instrumental Music to Relax, ✿2462C
  Relaxing Music for Stress Relief. Healing Music for Meditaion, Soothing for Massage, Deep Sleep, Spa
  Music for Headaches: Migraine Natural Relief Remedies with Relaxing Music
  3 HOURS Relaxing Music "Evening Meditation" Background for Yoga, Massage, Spa
  8 HOURS of Relaxing Music - Meditation, Sleep, Spa, Study, Zen
  The Best Relaxing Music: Stress Relief Music, Nature Sounds , Spa And Massage, Clean Mind.
  Relax
  I suoni della natura , Musica massaggi, meditazione , rilassamento Musica Musica : Relaxing Spa Musi
  Relaxing Music
  Relaxing Music (リラクゼーション)
  Relaxing Piano Music
  Relaxing Piano Music (ピアノ や リラックス)
  Relax

Komentarze słuchaczy radia Natura - Spa & Relax