Radio Przeboje

 Eminem — Recovery Fun. — Some Nights Ellie Goulding — Lights Avril Lavigne — SP: LET ME GO

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Przeboje online

Po prostu Przeboje! Ta nazwa mówi sama za siebie. Tutaj gramy tylko najlepsze i najpopularniejsze kawałki, które zna i nuci każdy miłośnik dobrych i wyrafinowanych brzmień. Włącz Tuba.FM i poznaj trendy muzyczne z całego świata!

W jednej stacji zebraliśmy specjalnie dla Was największe gwiazdy muzyki rozrywkowej. Niezależnie od dekady czy gatunku – radio internetowe Przeboje to wszystko, co możecie usłyszeć najlepszego w muzyce. Od artystów, którzy wybili się tylko na jednym numerze, a później słuch o nich zaginął, przez piosenkarzy i piosenkarki, którzy triumfują latami, nieustannie nagrywając hit za hitem.

Szukacie najważniejszych piosenek, które zmieniły oblicze muzyki pop? Interesują Cię najlepsze rockowe kawałki i chcecie posłuchać tych, które naprawdę dają czadu? A może potrzebujecie chwili odpoczynku, przy spokojnych dźwiękach soulu? Macie ochotę na the best of hip hop? Odpowiedź na Wasze potrzeby jest tylko jedna – radio Przeboje!

Przez całą dobę prezentujemy prawdziwe ikony muzyki, a więc znajdziecie tu numery Davida Bowiego, Madonny, Michaela Jacksona i jego siostry Janet, Slasha, Nirvany, Whitney Houston, AC/DC, Beyonce, Jennifer Lopez, Pink, Alicii Keys, Timbalanda, Ushera, Justina Timerlake’a i Cher. Stawiamy także na młodych debiutantów oraz na najpopularniejsze kawałki sprzed dekady, a nawet dwóch i trzech! Dobre kawałki nie mają daty ważności. Gramy zarówno polskich, jak i zagranicznych wykonawców. W kraju nad Wisłą również mamy przeboje, które nie tracą na znaczeniu, pomimo upływu lat. Są to m.in. piosenki Kayah, Myslovitz, Sylwii Grzeszczak, Maanamu, Krzysztofa Krawczyka, HEY, Agnieszki Chylińskiej, Moniki Brodki czy Natalii Kukulskiej.

Od teraz nie musicie już spędzać długich godzin, na szukaniu Waszej ulubionej playlisty w Internecie – the best of jest właśnie tutaj! Wystarczy jedno kliknięcie, by zafundować sobie podróż w daleką i wspaniałą krainę muzyki popularnej! Odpalcie radio internetowe TUBA.FM jak najszybciej. Niech zawładną Tobą prawdziwe przeboje.

  • Podobne
  • Informacje
  • Fani

Komentarze słuchaczy radia Przeboje