Radio Przeboje Lat 70

 Abba — NUMBER ONES Love Unlimited — UNDER INFLUENCE OF LOVE UNLIMITED Barry Manilow — EVEN NOW Osibisa — WELCOME HOME

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Przeboje Lat 70 online

Radio Przeboje Lat 70. to wyjątkowa stacja, zawierająca fantastyczne muzyczne barwy tej niezwykłej dekady. To właśnie Tuba.FM i nasze radio internetowe gwarantuje Ci, że usłyszysz najpopularniejsze kawałki gitarowych wirtuozów, wielkie popowe przeboje diw. Gwarantujemy także, że po raz pierwszy poczujesz jak brzmi prawdziwa i niezapomniana gorączka sobotniej nocy!

Radio Przeboje Lat 70. przypomni Ci, jakimi odcieniami mienił się ten wspaniały okres w muzyce, zarówno polskiej, jak i zagranicznej. Już dziś, całkowicie za darmo, możesz jednym kliknięciem przenieść się w nostalgiczny świat dźwięków z serii the best of. Początkiem tej niepowtarzalnej przygody może być popularne wtedy disco. Gramy tylko najlepsze taneczne piosenki, przy których bawili się Wasi rodzice lub dziadkowie. Muzyka takich gwiazd jak The Jacksons 5 czy Michael Jackson, szwedzkiej grupy ABBA, diwy Donny Summer, grupy KC and the Sunshine Band, piosenkarki Glorii Gaynor czy przezabawnego zespołu Boney M, to gwarancja dobrej i udanej zabawy.

Nasze radio internetowe Przeboje Lat 70. serwuje także funkowe klimaty, grane m.in. przez legendarną grupę Earth, Wind & Fire. Obok największych hitów wprost na klubowy parkiet, nie może zabraknąć także the best of mocniejszych brzmień. Przypomnij sobie, jak wyglądały początki wielkich karier amerykańskich rockowych kapel takich jak The Police, AC/DC, Scorpions, U2, Sex Pistols czy Aerosmith. Niewiarygodne, że ich muzyka po dziś dzień, pozostaje nieustannie na topie. Warto więc sięgnąć po klasyki, które nuci i pamięta dosłownie cały świat. A wszystko to, zebrane w jednym miejscu, specjalnie dla Ciebie.

Rozpocznij sentymentalną podróż w czasie już dziś, bez zastanowienia włączając radio internetowe Przeboje Lat 70. z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły, wyselekcjonowaliśmy całe grono artystów, którzy na stałe wpisali się w kanon muzyki rozrywkowej. Gramy tylko najpopularniejsze kawałki, które zmieniły oblicze muzyki poprzednich dekad. Poznaj je już dziś! Gwarantujemy długie godziny z muzyką, o której trudno będzie zapomnieć.

 • Podobne
 • Fani
 • Teledyski
 • Więcej »

 • Julian Sztatler - Wio koniku - Przeboje z tamtych lat
  Złote Przeboje lat 80-tych vol.3
  Ricchi e Poveri - Made in Italy. Włoskie przeboje (polskie napisy)
  Złote Przeboje lat 70-tych vol.5
  Złote Przeboje lat 80-tych vol.2
  Hard rock, reggae, przeboje lat 80 i 90-tych podczas Dni Brzozowa 2015 [FILM HD]
  Najlepsze polskie przeboje lat 80-tych
  Przeboje i hity lat 80-tych 80's hits(50 fragmentów) Part I
  Złote Przeboje lat 70-tych vol.6
  Złote Przeboje lat 70-tych vol.8
  Złote Przeboje lat 70-tych vol.7
  Najlepsze utwory z lat 60,70 i 80 część 2
  DRUPI Piccola E Fragile
  POLSKA MUZYKA LAT 80 - TYCH (SAME PRZEBOJE)
  Składanka DISCO POLO - hity, klasyki, klasyka, przeboje lat 90 (Boys, Toples, Shazza i inni)
  Składanka piosenek z lat 70-80-90!!!
  DISCO POLO: NAJWIĘKSZE STARE PRZEBOJE *SKŁADANKA*!!!
  Złote Przeboje lat 80-tych vol.1
  Zespół Muzyczny ALT - "Mix przebojów tanecznych"
  Radio Złote Przeboje Muzyka Mojego Życia!
  Złote przeboje lat '80

Komentarze słuchaczy radia Przeboje Lat 70