Radio Radio Nostalgia

 Kalina Jędrusik — Mieczysław Fogg — Ta ostatnia niedziela Filipinki — NAGRANIA RADIOWE Z LAT 1963 - 1972 Andrzej Bogucki — A. Bogucki

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Radio Nostalgia online

Radio Nostalgia to stacja skierowana do słuchaczy, dla których muzyka to coś więcej, niż tylko piękne dźwięki. To prawdziwy wehikuł czasu, pozwalający przenieść się do wspaniałych lat 60. i przypomnieć sobie najpopularniejsze kawałki tamtego okresu. Okresu, który dzięki wspaniałej muzyce, wspominamy dziś z uśmiechem na twarzy.

Sentymentalna podróż w przeszłość

Nowe radio internetowe Tuby, to idealny sposób na to, aby poczuć klimat niezapomnianych lat 60. i początku 70., kiedy nikt nie słyszał jeszcze o internecie, a w rozgłośniach leciała muzyka tworzona przez prawdziwych artystów. Muzycy, tacy jak Alibabki, Helena Majdaniec, Maria Koterbska, Bohdan Łazuka czy Czesław Niemen, zabiorą Was w niesamowitą podróż do niezwykle barwnego okresu, który tylko na zdjęciach wydaje się być szary. Słuchając samego the best of z pewnością zakręci się Wam łezka w oku. Albowiem Radio Nostalgia gra wyłącznie utwory kultowe, które wytrzymały próbę czasu i dziś są nośnikiem wielu emocji i wspomnień. Wspomnień nie tylko tych muzycznych, ale także rodzinnych oraz miłosnych.

Ładunek emocjonalny

Radio Nostalgia, to jak sama nazwa wskazuje, stacja stworzona z myślą o tych, którym doskwiera tęsknota za przeszłością. Za czasami, które już nigdy nie powrócą, choć na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Pierwsza randka, pocałunek, miłość, narodziny dziecka... Te wydarzenia nosi się w sercu przez całe życie. A tym co je potęguje i umacnia jest nieśmiertelna muzyka, która przypomina o nich, za każdym razem gdy ją słyszymy.

Muzyka łączy pokolenia

Ale Radio Nostalgia, to także propozycja dla dzisiejszej młodzieży. Przekonaj się jak wyglądało życie kilkadziesiąt lat temu. Poznaj bliżej świat swoich dziadków, którzy też kiedyś byli młodzi i potrafili się bawić. I to wcale nie gorzej, niż współcześni nastolatkowie. Chęć poznania historii dekady bigbitu to świetna okazja, aby posłuchać the best of sprzed 50 lat i przekonać się jaką metamorfozę przeszła muzyka, w ciągu ostatniego półwiecza.

W Tuba.FM szare może być kolorowe

Radio Nostalgia to wyłącznie najpopularniejsze kawałki lat 60. i początku 70. To powód i zarazem pierwszy krok, ku sentymentalnej podróży w czasie. Podróży w przeszłość, dzięki której znów poczujecie się jak nastolatkowie lub lepiej zrozumiecie fenomen tej dekady. Już teraz w włącz radio internetowe Tuba.FM i rozkoszuj się jedyną w swoim rodzaju twórczością, dzięki której szara rzeczywistość, nabierała kolorów.

 • Podobne
 • Fani
 • Teledyski
 • Więcej »

 • RADIO NOSTALGIA - Old Australian Radio Themes - 1940s and 1950s
  Sunshine Valtice 2011 Top! Top! The Radio!, Astrogen Nostalgia
  NICKYP - NOSTALGIA (RADIO EDIT)
  Vivacity presents Nostalgia Radio Hour
  Rage against the machine SK revival - Guerrilla Radio (Nostalgia Pub Humenne 31.10.2015)
  YANNI - Standing in Motion and Nostalgia | Radio City Music Hall | 2009
  NOSTALGIC
  Radio Nostalgia: World Premiere Of 'Music Sounds Better With U'
  Perfect Nostalgia - Best Music of the 1920s 30s & 40s (Past Perfect) Full Album
  Saregama Carvaan Music Radio Player| Unboxing and Review | Hindi Songs Nostalgia | India 2017
  【Trance】Skyler Jay - "Seeking Nostalgia" (2014 Radio Edit)
  john leyton, lonely city1962 radio nostalgia your favourite oldies station
  Radio Nostalgia with Alex Hehr #4
  ray charles, i can't stop loving you1963 radio nostalgia
  JOHN LEYTON, lonely city1962 radio nostalgia
  MICHAEL NESMITH, JOANNE1970 A BEAUTIFUL SONG FROM RADIO NOSTALGIA YOUR FAVOURITE STATION FOR o
  quest, the sound of music1967; radio nostalgia your favourite oldies station
  davy jones, theme for a new love1967 radio nostalgia the station with nonstop oldies
  "Wrapped around your Finger"-by Nostalgic Radio
  Nostalgia Retro wooden music Turntable Radio Cd Mp3

Komentarze słuchaczy radia Radio Nostalgia