Radio Top Eurowizja

 Lordi — The Arockalypse Sandhja — Gina G. — Fresh! Conchita Wurst — SP: RISE LIKE A PHOENIX

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Top Eurowizja online

Konkurs Piosenki Eurowizji to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych, które odbywają się w Europie. Nie przegap rodzimych piosenek, które stanęły lub staną w walce o wygraną na międzynarodowej arenie! Włącz radio internetowe TUBA.FM, by poznać wszystkich kandydatów!

Eurowizja organizowana jest corocznie od 1956 roku. Być może trudno w to uwierzyć, ale brali w nim udział tacy artyści jak ABBA, Celine Dion czy Julio Iglesias, prezentując przeboje na najwyższym światowym poziomie. To świadczy tylko o renomie tego muzycznego przedsięwzięcia. Nie ma tu ograniczeń wieków czy językowych. Najlepsza muzyka zagrana na jedynym i niepowtarzalnym koncercie!

Top Eurowizja to prezentacja przede wszystkim polskich kandydatów. Możemy pochwalić się ogromnym sukcesem niezastąpionej Edyty Górniak, która zajęła jak do tej pory najwyższe miejsce w prestiżowym rankingu. W 1994 roku, piosenkarka wraz z piosenką „To nie ja", wywalczyła zasłużone 2. miejsce. Warto dodać, że diwa o niesamowitym wokalu, zdecydowała się na ponowny udział w tegorocznych eliminacjach konkursu. Tym razem, wykona przepiękną balladę „Grateful”.

Oprócz tego gramy najpopularniejsze kawałki takie jak "Chcę znać swój grzecz" Kasi Kowalskiej, "Ale jestem" Anny Marii Jopek, "Przytul mnie mocno" Mietka Szcześniaka, "Follow My Heart" Ich Troje, "Time to Party" The Jet Set, "For Life" Isis Gee czy "My Słowianie - We Are Slavic" Donatana i Cleo. To oczywiście tylko niewielki fragment wyselekcjonowanej przez nas playlisty, którą można by zatytułować the best of. Specjalnie dla was pochyliliśmy się nad najlepszymi singlami z przeszłości. To niezapomniane przeboje, które zna i nuci dosłownie cały Stary Kontynent!

Top Eurowizja to podsumowanie dotychczasowego dorobku artystów z Polski, którzy podjęli trud wzięcia udziału w tym prestiżowym konkursie. Doceniamy i szanujemy każdego z nich. Wystarczy jedno kliknięcie, by przenieść się w świat dźwięków na międzynarodowym poziomie. Polscy muzycy mają wszystko, by zdominować konkurs Eurowizji. Przekonaj się o tym, odpalając nasze radio internetowe!

 • Teledyski
 • The TOP 5 of the Junior Eurovision Song Contest 2019!
  Viki Gabor - Superhero - Poland 🇵🇱 - Official Music Video - Junior Eurovision 2019
  Duncan Laurence - Arcade - Official Music Video - The Netherlands 🇳🇱 - Eurovision 2019
  Chingiz - Truth - Azerbaijan 🇦🇿 - Official Music Video - Eurovision 2019
  Sophia Ivanko - The Spirit Of Music - Ukraine 🇺🇦 - Official Music Video - Junior Eurovision 2019
  Carla - Bim Bam Toi - France 🇫🇷 - Official Music Video - Junior Eurovision 2019
  Spain 🇪🇸 - Melani Garcia - Marte - LIVE - Junior Eurovision 2019
  KRAJOWE ELIMINACJE 2018 POLAND EUROVISION | MY TOP 10 (ALL SONGS)
  MY TOP 10 MUSIC VIDEOS | Eurovision 2018
  Eurovíziós 2018: My TOP 10 (BEFORE live performances) | Եվրատեսիլ | Eurowizja | Eurovision
  Eurovision 2018 - MY TOP 43 - Voting Jury (so far) [ Special Edition ] (1/2)

Komentarze słuchaczy radia Top Eurowizja