Piosenki Barbie

Uwielbiana przez dziewczynki już od wielu lat – Barbie, która jest bardzo popularną lalką na całym świecie, stała się również bohaterką wielu filmów, z których pochodzą wyjątkowe piosenki. Barbie i jej utwory stały się także hitami wśród najmłodszych. Teraz tych wyjątkowych piosenek można słuchać również w internecie!

Barbie śpiewa piosenki

W repertuarze Barbie możemy znaleźć bardzo wiele pięknych piosenek. Pochodzą one między innymi z takich filmów jak „Barbie jako księżniczka i żebraczka”, „Barbie w Dziadku do orzechów”, Barbie jako Roszpunka”, Barbie z Jeziora Łabędziego”, „Barbie i Diamentowy Pałac”, „Barbie i 12 tańczących księżniczek”, „Barbie: Gwiezdna przygoda” czy też „Barbie w Wigilijnej Opowieści”, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

Oryginalnie piosenki śpiewane są w języku angielskim. Zostały wydane na wielu płytach, między innymi takich jak „Barbie Sings! The Princess Movie Collection”, na której możemy znaleźć szeroką gamę utworów zawartych w filmach „Barbie w Dziadku do orzechów”, „Barbie jako Roszpunka”, „Barbie z Jeziora Łabędziego” oraz „Barbie jako księżniczka i żebraczka”, a także w postaci soundtracków do innych filmów.

Soundtracki do filmów zawierające piosenki Barbie cieszą się ogromnym powodzeniem wśród najmłodszych. Chętnie słuchane są przez dziewczynki w różnym wieku, które uwielbiają bawić się lalkami Barbie, a dzięki filmom i muzyce mogą poznać je jeszcze lepiej.

Piosenki Barbie po polsku

W związku z tym, że filmy z Barbie weszły również na ekrany polskich kin, wiele piosenek zostało także przetłumaczonych na język polski i możemy słuchać ich w wykonaniu polskich twórców.

Piosenki Barbie po polsku cieszą się u nas największym zainteresowaniem. Rytmiczne, wpadające w ucho melodie, są łatwe w zapamiętaniu. Pozytywne teksty motywują, uczą i bawią. To muzyka, która świetnie nadaje się dla najmłodszych!

Wśród najpopularniejszych utworów znalazły się między innymi takie jak:

  • Barbie rockowa księżniczka – „Może i nie”
  • Barbie rockowa księżniczka – „Głos ma siłę”
  • Barbie: Gwiezdna Przygoda – „Jak najjaśniejsza z gwiazd”
  • Barbie: Gwiezdna Przygoda – „Barbie z Para-Denu”
  • Barbie i Akademia Księżniczek – „Chcę dotrzeć na szczyt”
  • Barbie – „Dwa głosy”
  • Barbie i tajemnicze drzwi – „Co Się Wydarzy”
  • Barbie i tajemnicze drzwi – „Gdybym miała magię”
  • Barbie i tajemnicze drzwi – „Musze Ją Mieć”
  • Barbie jako Księżniczka i Żebraczka – „Wolną być”

Powyższe utwory, a także znacznie więcej popularnych piosenek, możemy znaleźć już teraz w internecie. Wystarczy, że wpiszemy do wyszukiwarki internetowej słowa „Barbie piosenki”, aby od razu je znaleźć. Możemy zdecydować się na zakupienie soundtracków do filmów z Barbie lub też możemy słuchać ich w różnych serwisach.

Do słuchania dobrej muzyki zaprasza radio Tuba.FM – to tutaj czeka na ciebie szeroka gama utworów na każdą okazję. Możesz posłuchać stacji tematycznych lub skoncentrować się na poszczególnych twórcach, a nawet stworzyć swoje radio internetowe samodzielnie. Do korzystania z radia internetowego Tuba.FM potrzebujesz tylko dostępu do internetu. Dzięki niemu możesz słuchać muzyki na swoim smartfonie, tablecie lub na komputerze!

Piosenki Barbie