Piosenki dla Mamy

Święto wszystkich mam przypada co roku na 26 maja – warto pamiętać wtedy o życzeniach! Mamie możemy również podziękować poprzez piosenki, które zostały stworzone specjalnie z myślą o nich. Będą wspaniałym wyborem na Dzień Matki oraz na wiele innych okazji, gdy chcemy wyrazić swoją wdzięczność. Mama na pewno to doceni!

Piosenki dla Mamy – nie tylko na Dzień Matki

Z okazji Dnia Matki naszym mamom wręczamy upominki – kwiaty, laurki i inne drobne podarunki. To jedyne w swoim rodzaju święto, o którym nie można zapomnieć – 26 maja powinien być zawsze zaznaczony w kalendarzu na czerwono. Oprócz wręczenia mamie prezentów możemy też razem pójść na spacer, do kina, do restauracji czy możemy posłuchać piosenek.

W historii polskiej muzyki mamy wiele pięknych utworów napisanych z myślą o matkach. To zarówno te popularne przed laty, na przykład „Pieśń o matce” Mieczysław Fogga czy też „Mamo, nasza mamo” przez Niebiesko-Czarnych, ale też nowsze utwory, które także będą wspaniałym akompaniamentem do wspólnego świętowania Dnia Matki. Oczywiście, piosenki dla Mamy również wspaniałym wyborem na wiele innych okazji, na przykład na urodziny mamy, na jej imieniny, możemy puścić je z na święta, gdy jest okazja, aby spotkać się ze swoją mamą.


Najbardziej popularne piosenki na Dzień Matki”

  • Violetta Villas – „Do Ciebie Mamo/List do matki”
  • Małgorzata Markiewicz – „Mamo w sercu Cię kołyszę”
  • Majka Jeżowska – „A ja wolę moją mamę”
  • Krzysztof Krawczyk – „Tobie mamo”
  • Dżem – „List do M”
  • Mieczysław Fogg – „Pieśń o matce”
  • Irena Santor – „Piosenka dla mojej matki”
  • Natalia Kukulska – „Dłoń”
  • Niebiesko-Czarni – „Mamo, nasza mamo”

Wiele pięknych piosenek dla mam znajdziemy również w repertuarach zagranicznych twórców, na przykład warto wskazać na piosenki dla Mamy takie jak: The Beatles – „Your Mother Should Know”, Carrie Underwood – „Mama's Song”, Good Charlotte – „Thank You Mom”, Spice Girls – „Mama”, Metallica – „Mama Said”, Elvis Presley – „Mama Liked Roses”, Ozzy Osbourne – „Mama I'm Coming Home”.

Wobec tego mamie możemy przesłać lub razem możemy posłuchać muzyki w najróżniejszych gatunkach – to zarówno pop, jak i cięższe granie.

Słuchaj piosenek dla Mamy w radiu internetowym Tuba.FM!

Jeśli również poszukujesz pięknych piosenek przeznaczonych dla mamy, sprawdź już teraz radio internetowe Tuba.FM. To właśnie tutaj czeka na ciebie szeroka gama stacji radiowych, które grają dobrą muzykę przez 24 godziny na dobę. Możesz słuchać ich zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę – wystarczy jedynie dostęp do internetu. Tuba.FM dostępna jest na komputerze, a także na urządzeniach mobilnych – smartfonach i tabletach poprzez dedykowane aplikacje.

Gdy także poszukujesz tej najlepszej piosenki dla Mamy, nie czekaj, ale już teraz sprawdź radio internetowe Tuba.FM, aby wybrać najlepszą muzykę dla siebie i podzielić się nią z innymi. Po dołączeniu do grona słuchaczy radia Tuba.FM możesz przygotowywać też własne stacje radiowe – stwórz taką stację, która będzie zawierała same przeboje przeznaczone dla twojej mamy!

Piosenki dla Mamy