Violetta piosenki

Disney Channel to kanał telewizyjny, który powstał z myślą o najmłodszych i nastoletnich widach. To dzięki niemu wiele gwiazd muzycznych młodego pokolenia zaistniało na światowej scenie, a to za sprawą sympatii widzów, którzy śledzą ich serialowe losy. Jednym z takich seriali jest „Violetta”, serial młodzieżowy, który powstał w Argentynie. Piosenki Violetta znalazły się już na dwóch krążkach, jeden z nich uzyskał status złotej płyty, drugi platynowej.

Kim jest Violetta?

Serial „Violetta” w Polsce emitowany jest od 18 lutego 2013 roku na kanale Disney Channel. Liczy sobie 240 odcinków, które zostały podzielone na 3 serie. Główną bohaterką jest Violetta, młoda, utalentowana dziewczyna, którą wychowuje ojciec: surowy, mający restrykcyjne zasady. Ukrywa on przed swoją córką informacje o zmarłej matce. Dziewczyna kilka lat spędziła w Europie, po czy wraca do Buenos Aires, gdzie dowiaduje się całej prawdy o swojej mamie.

Muzyka z serialu zyskała bardzo dużą popularność wśród nastoletnich widzów, zarówno Violetta 1, jak też Violetta 2 piosenki są znane i chętnie słuchane, jak też śpiewane przez młode pokolenie. Piosenki Violetta 3 to mnóstwo nowości, które także przypadły do gustu fanom serialu. Muzyką tytułową jest „En mi Mundo”, jednak to zupełnie inne utwory znalazły się w czołówce tych, które są lubiane najbardziej.

Według wielu statystyk i ankiet, to dwie piosenki Violetta, tj. „Si Es Por Amor” i „Sej Mejor” są tymi najlepszymi według młodych widzów. W rankingach tytułowa piosenka zajmuje jednak miejsce w pierwszej 10. Są także violetta piosenki po polski, które zostały przetłumaczone na nasz język w celu ułatwienia ich odbioru, jak też łatwiejszego przyswajania ich tekstu.

Violetta piosenki po polsku

W naszych propozycjach uwzględniliśmy przede wszystkim piosenki z serialu w języku polskich. Warto wspomnieć o takich, które nastolatkowie słuchają najczęściej. Należą do nich: „Dziś możemy więcej”, „Super Kreatywna”, „Możemy”, „Wierzę Ci”, „Poczekam”.

Obecnie na czasie są Violetta piosenki 3, czyli utwory z ostatniego sezonu.

Violetta prywatnie

Główną rolę przyznano młodej aktorce, piosenkarce oraz tancerce, Martinie Alejandra Stoessel. Dziewczyna urodziła się w 1997 roku w Buenos Aires i jest córką producenta i reżysera Alejandro Stoessel. Już jako 10-letnia dziewczynka dostała swoją pierwszą rolę w argentyńskiej telenoweli „Patito Feo”. Z postacią Violetty związana jest od 2011 roku.

Artystka rozpoczęła również swoją karierę wokalną. Zasłynęła, śpiewając hiszpańską wersję „The Glow” z albumu Disney Princesses: Fairy Tale Songs. Jej głos podziwiać można w serialu Violetta, w którym muzyka odgrywa niezwykle ważną rolę.

Piosenki Voletta to zbiór największych serialowych hitów z wszystkich trzech sezonów. Młodzi fani mogą, dzięki temu, powracać do swoich ulubionych utworów zarówno na co dzień, jak też przy okazji ważnych dla siebie uroczystości, jak urodziny czy też spotkań z przyjaciółmi.

Violetta piosenki