menu
Muzyka Miast: Johannesburg
epizod

Muzyka Miast: Johannesburg

Kamil Szufladowicz 
01.12.2022

Wszystkie epizody

  Kasia Lins i jej Ukryte Pragnienia
  Kasia Lins i jej Ukryte Pragnienia
  Po długiej przerwie od koncertowania i wywiadów, Kasia Lins wreszcie miała okazję się wygadać. W rozmowie z Kamilem Wróblewskim opowiedziała o swoim kolejnym albumie i procesie jego powstawania, który - jak sama twierdzi - jest ważniejszy, niż sam efekt. Czy chętnie wraca do emocji, które towarzyszyły jej przy pisaniu „Mojej Winy”? Dlaczego wszystko musi robić sama? O muzycznej apostazji, odpuszczeniu i guilty pleasure usłyszysz w tym epizodzie Ukrytych Pragnień. Włącz to!
  O alter ego, uzależnieniach i dorastaniu w kopenhaskim getcie / Yung Adisz
  O alter ego, uzależnieniach i dorastaniu w kopenhaskim getcie / Yung Adisz
  Dorastanie w Farum Midpunkt - niesławnej kopenhaskiej dzielnicy - nie należało do najprostszych. To właśnie tam wychował się Yung Adisz, bohater tego epizodu Mental Madness. To rozmowa o uzależnieniach, narkotykach i alter ego, ale też szufladkowaniu i muzyce.
  15-lecie powstania SHINee!
  15-lecie powstania SHINee!
  22. maja minęło dokładnie 15 lat od premiery debiutanckiego minialbumu "Replay", na którym znaleźli się Onew, Key, Minho, Taemin i Jonghyun. Jak od tego czasu zmieniła się ulubiona grupa Matyldy, do której poświęcała się, robiąc dość niebezpieczne choreografie z koleżankami? Czy SHINee to grupa wokalna, czy udało im się spełnić założenia wytyczone przez SM Entertainment, jakie nagrody zgarnęli i jak prezentują się ich teledyski? W podcaście usłyszysz też o służbie wojskowej Taemina czy tragicznej historii Jonghyun'a. Włącz to!
  bambi, Dwa Sławy i Gruby Mielzky, Męskie Granie. Top Tuby 19.05.23
  bambi, Dwa Sławy i Gruby Mielzky, Męskie Granie. Top Tuby 19.05.23
  Każdy ma taką muzykę, z którą niezależnie od swojego stanu emocjonalnego, zaczyna się dobrze czuć. Szufla ma tak ze Świętym Bassem, który po raz kolejny teasuje swoją nadchodzącą EP-kę. W Topie Tuby usłyszysz też najnowszy numer bambi (i czemu przypomina trochę "XO Tour Lif3"), singiel Męskiego Grania, Franka Leena czy najnowszy projekt Dwóch Sławów, Grubego Miezlky'ego, Persa i Returnersów. Będzie też... odmieniona Kesha, przystępny Bad Bunny i nastrojowa Hałastra. Czyli wszystko, co najlepsze! Włącz to!
  #15 Mateusz & Maciej / TRIGGER
  #15 Mateusz & Maciej / TRIGGER
  Jeśli lubicie kawę, to nie ma lepszego miejsca, żeby kliknąć play. Mateusz Derkasz i Maciej Szymański to założyciele lokalnej palarni TRIGGER. Jak wypala się ziarna (i ile siły trzeba, żeby podnieść jeden worek ziaren), jak skomplikowany jest to proces i czy kawa to już sport? Słuchając tego podcastu dowiesz się, czy kawa kiedykolwiek może rosnąć w Polsce, jak konkurują ze sobą bariści, jak przekonać się do kawy speciality i co będzie "next big thing" w kawie. Włącz to!

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg