menu
Maestro. Louis Villain
epizod

Maestro. Louis Villain

Krzysztof Nowak 
09.12.2022

Wszystkie epizody

  • Meek, Oh Why i jego Ukryte Pragnienia
   Meek, Oh Why i jego Ukryte Pragnienia
   „Po sygnale nagraj wiadomość” to nowa epka Meek, Oh Why’a. Choć jej smak jest bardziej gorzki, niż słodki, symbolizuje dobrą zmianę i rozpoczęcie kolejnego rozdziału. Brak zespołu, menedżera, planu na nowe wydawnictwo. Ten stan pozwolił mu oddać się muzyce w sposób naturalny- bez presji. O uwikłaniu w twórczość, cyfrowej apokalipsie i kryzysie ćwierćwiecza, opowiedział Kamilowi Wróblewskiemu w tym epizodzie Ukrytych Pragnień. Włącz to!
   Jak physical wpływa na mental i jak wytrzymać w postanowieniach? / Trener Daniel Witak
   Jak physical wpływa na mental i jak wytrzymać w postanowieniach? / Trener Daniel Witak
   Droga od braku formy fizycznej do jej posiadania nie jest prosta wiemy o tym chyba wszyscy. Daniel Witak - trener personalny i przygotowania motorycznego tłumaczy, jak utrzymać się w postanowieniach i... czy warto zaczynać od nowego roku. Dlaczego od "nie chcę" do "nie robię" jest dość daleko, jak się odpowiednio motywować (zewnętrznie i wewnętrznie) i jak radzić sobie z poczuciem wstydu rozpoczynając trening? W końcu: jak fizykalność wpływa na poczucie komfortu psychicznego i jak może nam pomóc (oprócz estetyki)? Włącz to i przekonaj się.
   Co w k-popie piszczy? Czerwiec '23
   Co w k-popie piszczy? Czerwiec '23
   Nowe piosenki i albumy, plotki, skandale, zapowiedzi i niedopowiedzenia... kto by to wszystko ogarnął? Oczywiście Matylda! W tym epizodzie dowiesz się wszystkiego, co ostatnimi czasy najważniejsze w k-popie. Będzie (G)I-DLE, Blackswan, ENHYPEN, JOOHONEY, KARD i MIJOO. Nie chcesz przegapić najważniejszych wydarzeń w twoim ulubionym gatunku? Odpal K-Cast i przy okazji weź udział w konkursie, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na seans j-hope IN THE BOX w kinach Helios.
   Niezmącony przepływ fal z eteru. asthma. Top Tuby 2.06.23
   Niezmącony przepływ fal z eteru. asthma. Top Tuby 2.06.23
   ‘’nowe życie’’ - nowy album asthmy - jest jego wyznaniem. Autentycznym i bez cenzurowania nieprzyjemnych faktów. Obnażenie silnych, skrajnych uczuć przed odbiorcami - jak mówi - nie było dla niego trudne, a raczej naturalne. Szuka głębi w codziennych sytuacjach, analizuje je i nadaje znaczenia. Zdarza się nawet, że pisze o rzeczach... zanim się wydarzą. Czy dostaje ‘’sygnały z eteru’’? Czy byłby w stanie powstrzymać się od tworzenia muzyki? Co zniechęciło go do nauki w szkole teatralnej? Włącz to i poznaj odpowiedzi!
   Solowe projekty członków SHINEE + konkurs!
   Solowe projekty członków SHINEE + konkurs!
   Świętowania 15-lecia SHINEE ciąg dalszy! Tym razem Matylda bierze na warsztat solowe projekty wszystkich idoli. Będzie o debiutach, projektach na szczyt G20, służbach wojskowych i tych smutnych momentach w historii grupy. Z tego wpizodu dowiesz się więcej o wszystkich - byłych i obecnych - członkach SHINEE: Onew, Key, Minho, Taemin i Jonghyun. Oprócz tego w podcaście czeka na was niespodzianka - pierwszy konkurs, w którym możecie wygrać podwójne wejściówki na seans dokumentu "SUGA: Road To D–Day" w kinach Helios. Włącz to!

  Posłuchaj również

  /assets/empty_cover.jpg