menu
A_GIM Type Beat
epizod

A_GIM Type Beat

ENZU & Pham 
15.06.2023

Wszystkie epizody

  Piosenki, przy których lepiej się oddycha. Tomek Ziętek
  Piosenki, przy których lepiej się oddycha. Tomek Ziętek
  Mimo tego że Tomek Ziętek z muzyką związany jest dłużej niż z aktorstwem, to dopiero dziś oficjalnie debiutuje solowym materiałem. "SAME OLD SONGS" to album pełen przestrzeni i powietrza, z otwartą furtką dla słuchaczy. Dowiemy się, czy jest perfekcjonistą, co zdecydowało o tym, że wyjął piosenki z szuflady i dziś dzieli się nimi z nami, a także o tym, co dzieje się z czasem po 30. roku życia. Będzie też historia pewnego koncertu oraz to, czy jeśli śpiewałby po polsku, brzmiałoby to jak Czerwone Gitary. Włącz to!”
  Co w k-popie piszczy? Listopad ‘23 pt. 2
  Co w k-popie piszczy? Listopad ‘23 pt. 2
  Listopad okazał się na tyle intensywny i pełny wydarzeń i nowej muzyki, że grzechem byłoby nie zrobić dwóch odcinków z serii “co w k-popie piszczy”. Jungkook, RM, V i Jimin rozpoczęli proces poboru do wojska. Co prawda dokładny czas ich wcielenia w szeregi nie jest do końca znany, ale to wydarzenie, które zbliża się nieubłaganie. W kłopoty wpadł też Seunghan z Riize, któremu wytwórnia narzuciła “indefinite hiatus” przez… niezbyt poważne “przewinienia”. Oprócz tego z najnowszego odcinka K-Castu dowiecie się o nowych wydawnictwach (Stray Kids, B.I, AESPA, Bang Ye-dam, Crush czy AMPERS&ONE). Włącz to! Obserwuj nas! TikTok: https://www.tiktok.com/@tuba.fm Instagram: https://www.instagram.com/tuba.fm/
  Empatyczne rewolucje Michała Anioła
  Empatyczne rewolucje Michała Anioła
  To ten Michał wydał w tym roku nowy album w SBM Label i zaimponował słuchaczom swoimi występami w Hotelu Mafija. Marysi opowiedział między innymi o zmianach, które zaszły w jego świadomości od wydania pierwszego singla, tworzeniu autorskiej animacji, która jest klipem do numeru “Apatia” i frajdzie z możliwości uczenia się nowych rzeczy. Dlaczego Michał Anioł? Co go wzrusza i czemu są to kaczki? Jakie jest jego muzyczne marzenie? Włącz to!
  Quebo na refrenie, teorie spiskowe Pro8l3mu, “Napoleon” i “Informacja Zwrotna” Żulczyka. Top Tuby 24.11.23
  Quebo na refrenie, teorie spiskowe Pro8l3mu, “Napoleon” i “Informacja Zwrotna” Żulczyka. Top Tuby 24.11.23
  Prawdopodobnie ostatni feat od Quebonafide, wystawa z przedpremierowym odsłuchem nowej płyty Pro8l3mu i dreampopowy powrót Coalsów. Jak na rozpoczęcie grudniowego sezonu ogórkowego w muzyce, to zadziało się całkiem sporo. Co sądzimy o najnowszej płycie Oskara i Steeza, dlaczego Quebo powinien śpiewać więcej refrenów i jaki feedback daliśmy “Informacji Zwrotnej” na bazie książki Jakuba Żulczyka? Do kina wyślemy was na trzy seanse, do nadrobienia macie jeden serial, a jeśli chodzi o gry, to… czekamy na GTA VI. Włącz to!
  Kathia i jej Ukryte Pragnienia
  Kathia i jej Ukryte Pragnienia
  Tylko ona i jej album “przestrzeń”. Kathia pewnie wkroczyła na polską scene i nie zamierza zwalniać. Z Kamilem porozmawiała między innymi o udziale i roli kobiet w branży muzycznej, o byciu instagramową “rilsiarą” i o kanapie, której nienawidzi… w nawiązaniu do jej utworu “Tytoń i kadzidła”. Razem z Kamilem również się dużo pośmiali, a suchym żartom nie było końca. Weźcie sobie szklankę wody do tego podcastu. Włącz to!

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg