menu
BETA
Muddy Buddy Hour
podcast

Muddy Buddy Hour

Kamil "MENT" Kraszewski 

Wszystkie epizody

  #3 Rosalie.
  #3 Rosalie.
  Rosalie. - jeden z czołowych głosów polskiego R&B i soulu, która mówi o sobie, że "jest skrytą dziewczyną, w której jest masa uczuć". Jak radziła sobie z pandemią, czemu dopiero teraz czuje, że "wraca do siebie", czemu uważa autentyczność za ważną cechę i czy jest na scenie kolejna dziewczyna, która pretenduje do miana gwiazdy polskiego R&B? Ment w rozmowie z Rosalie. o wyzwaniach stojących przed wokalistką, jej dwóch nadchodzących płytach i współpracy z Chloe Martini.
  #2 Maciek Rutkowski / Mistrz Świata w Windsurfingu
  #2 Maciek Rutkowski / Mistrz Świata w Windsurfingu
  Najlepszy na świecie windsurfer - chwilę po nagraniu rozmowy z Maćkiem Rutkowskim, ten wygrał mistrzostwa świata w Tokio. Czy chciałby być jak Adam Małysz, jak wysłał kilkusetkilogramowy sprzęt z Polski do Japonii i czy szanują go polscy zawodnicy? O "kompleksie Polaka", znaczeniu psychologa sportowego i definiowaniu domu w ciągłej podróży - Ment w rozmowie z Maćkiem Rutkowskim.
  #1: Adam Tarasiuk / Jassmine
  #1: Adam Tarasiuk / Jassmine
  Pierwszym gościem Menta jest Adam Tarasiuk - człowiek, który jest uosobieniem warszawskiego życia nocnego. To między innymi dzięki niemu Miłość Kredytowa 9 była jednym z najgorętszych warszawskich klubów. Dziś Adam jest dyrektorem artystycznym klubu Jassmine - najlepszego klubu jazzowego w Polsce. Jeden z zagranicznych artystów powiedział nawet, że to najlepszy klub na świecie. Który? Żeby się tego dowiedzieć, odpal Muddy Buddy Hour.

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg