menu
Ukryte Pragnienia
podcast

Ukryte Pragnienia

Kamil Wróblewski 

Wszystkie epizody

  Mitch & Mitch i ich Ukryte Pragnienia
  Mitch & Mitch i ich Ukryte Pragnienia
  Kamil Wróblewski wyśnił pierwsze pytanie dla gości tego epizodu - Macia Morettiego i Bartłomieja Tycińskiego. Dotyczyło ono cytatu z jednego z filmów Davida Lyncha: "Lubię zapamiętywać rzeczy po swojemu". Jak zapamiętali Ennio Morricone, bohatera płyty "Amore assoluto per Ennio" i dlaczego to tribute bardziej dla muzyki, niż filmów? Dlaczego Macio nie używa smartfona i co robił w Radości na Planetowej? Odpowiedzi na te pytania, a także opowieści o koncertach, Ukrytych Pragnieniach (i czy w ogóle je mają), ale też patriotyzmach, znajdziesz w podcaście. Włącz to!
  Paulina Przybysz i jej Ukryte Pragnienia
  Paulina Przybysz i jej Ukryte Pragnienia
  „Dla mnie Odwilż jest niewyżyta” – mówi Paulina Przybysz, gościni kolejnego epizodu Ukrytych Pragnień. To rozmowa zarówno o pandemicznym myciu zakupów i życiu muzyka bez grania koncertów, jak i o nadchodzącej płycie, którą – jak sama mówi – robiła najdłużej. Jak stworzyła amatorską drużynę koszykówki, czy da się dostrzegać piękno w „byle gównie” i czy smutna muzyka jest spoko? O uczuciach, marzeniach, miłości i… ukrytych pragnieniach Pauliny Przybysz, posłuchasz w podcaście. Włącz to!
  Ten Typ Mes i jego Ukryte Pragnienia
  Ten Typ Mes i jego Ukryte Pragnienia
  Ten Typ Mes- reprezentant warszawskiego Wyględowa, znany z ciętego języka i swobody wypowiedzi. W rozmowie z Kamilem Wróblewskim opowiada o tym, jak z chłopca stojącego w kącie kościoła, stał się zwolennikiem apostazji. Nie zabrakło komentarza dotyczącego - jak sam mówi - ,,smrodu’’ w Alkopologamii. Czy jako świeżo upieczony czterdziestolatek i ojciec ceni sobie ,,odpuszczanie’’? Co dalej z jego muzyką i dorobkiem życia? Aby usłyszeć o tym wszystkim, włącz nowy epizod Ukrytych Pragnień!
  Bluszcz i ich Ukryte Pragnienia
  Bluszcz i ich Ukryte Pragnienia
  Duet Bluszcz, który zwykle serwuje nam nostalgię, w tym odcinku rozmawia z Kamilem Wróblewskim zarówno o fotografii analogowej i pirackiej płycie z giełdy, jak i AI czy algorytmach. Zderzenie przyszłości z przeszłością, vintage z nowością i VHSz TikTokiem. Masz ochotę na wspólną podróż w czasie? Włącz to i poznaj Ukryte Pragnienia Jarka i Romka Zagrodnych!
  LXS i ich Ukryte Pragnienia
  LXS i ich Ukryte Pragnienia
  Przy takich spotkaniach nie ma mowy o przypadku - Lena Osińska i Steez podjęli decyzję o współpracy... mailowo. Efektem jest "ANIMA" - alternatywna płyta z gościnnym udziałem Tymka, Oskara, Sokoła i DZIARMY. W pierwszym wspólnym wywiadzie, Lena i Steez opowiadają o kontakcie z krytyką, kulisach powstawania albumu, kontynuacji projektu i wyłączonych powiadomieniach. Jakim guilty pleasure pochwali się Steez, a jakim Lena? Sprawdź ich Ukryte Pragnienia i posłuchaj podcastu.

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg