menu
Heartbeats
podcast

Heartbeats

Marysia Jaśczak 
27.11.2023

Wszystkie epizody

  Empatyczne rewolucje Michała Anioła
  Empatyczne rewolucje Michała Anioła
  To ten Michał wydał w tym roku nowy album w SBM Label i zaimponował słuchaczom swoimi występami w Hotelu Mafija. Marysi opowiedział między innymi o zmianach, które zaszły w jego świadomości od wydania pierwszego singla, tworzeniu autorskiej animacji, która jest klipem do numeru “Apatia” i frajdzie z możliwości uczenia się nowych rzeczy. Dlaczego Michał Anioł? Co go wzrusza i czemu są to kaczki? Jakie jest jego muzyczne marzenie? Włącz to!
  Paula Roma i jej oda do miłości
  Paula Roma i jej oda do miłości
  W tym epizodzie Paula Roma opowiedziała nam zmianach świadomości do wydawania muzyki, o scenicznym debiucie festiwalowo-koncertowym i mocy mózgu. Paula opowiedziała tez, o tym jak powstają piosenki drogowskazy, które tworzy się zawsze w wyjątkowych i niespodziewanych momentach. I o różowym niebie nad Warszawą. Jakie to uczucie otwierać Męskie Granie? Ile piosenek powstało w samolocie? Z kim chciałaby wystąpić na scenie? Włącz to!
  Muzyczne otulanie Darii ze Śląska
  Muzyczne otulanie Darii ze Śląska
  Daria to artystka, której wszędzie pełno. Na jej koncertach pierwsze rzędy okupują mężczyźni, którym ewidentnie swoją muzyką trafia w serca i uszy. Marysi opowiedziała między innymi o tym co ją wzrusza, kiedy otworzyła się przed słuchaczami i o tym, że polski rap sprawie, że ma dreszcze. Oprócz tego padają suchary i wychodzi na jaw tajemnica o... playlistach muzycznych Darii. Włącz to!

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg