Radio Dla Dzieci - Hity Przedszkolaka

 Słoneczni — UFONUTKI Fasolinki — AFERA WOKÓŁ SERA Fasolki — PIOSENKI PANA TIK-TAKA Radiowe Nutki — DOMOWE PRZEDSZKOLE

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Dla Dzieci - Hity Przedszkolaka online

Muzyka dla dzieci to idealna stacja dla Ciebie i Twojego malucha. Interesują Cię najlepsze piosenki dla Twojego dziecka? W Tubie.FM zawsze znajdziesz to, czego szukasz. Nasze radio internetowe gra najpopularniejsze kawałki zarówno dla dużych, jak i małych słuchaczy.  Włącz nasze radio internetowe i zapewnij najlepszą zabawę swojemu dziecku.

Muzyka dla dzieci - plejada gwiazd

Muzyka dla przedszkolaka jest tematyczną stacją Tuby.FM, przeznaczoną dla najmłodszych słuchaczy. Z nami Twoje dziecko wejdzie do świata muzycznej zabawy. Dzięki stacji można posłuchać oraz zaśpiewać wraz z licznymi artystami, wśród których znaleźli się m.in.: Piotr Fronczewski, Majka Jeżowska, Natalia Kukulska, Ewa Błaszczyk oraz Patricia Kazadi. Twoja pociecha usłyszy zarówno przeboje, które zna z przedszkola, jak i piosenki ze swoich ulubionych bajek. Z kolei dorośli mogą przypomnieć sobie, niezapomniane utwory z dzieciństwa. Nie zabraknie takich hitów jak „Puszek Okruszek”, „Zając Poziomka”, „Calineczka”, „Hipopotam Hipo” oraz wielu innych.

Muzyka dla dzieci - piosenki Waszego dzieciństwa

Muzyka dla przedszkolaka to niekończąca się playlista i piosenki dla najmłodszych. U nas Twoja pociecha usłyszy. m.in.: kultowe przeboje z płyty „Najlepsze piosenki Pana Kleksa”. Szalony profesor Ambroży Kleks to postać stworzona przez Jana Brzechwę, która stała się synonimem radości, fantazji oraz niezapomnianych przygód. Na opowieści z Panem Kleksem wychowało się już kilka pokoleń Polaków. Weszła ona na stałe do kanonu literatury dziecięcej, a jej ekranizacja, z Piotrem Fronczewskim w roli głównej, to najlepsza muzyka dla najmłodszych. Z płyty pochodzą takie przeboje, jak „Kaczka Dziwaczka”, „Na Wyspach Bergamutach”, „Kołysanka w Stylu Mango”, „Psie Smutki”, „Meluzyna”, „Halo Ptaki” oraz „Dyscyplina”.

W radiu Muzyka dla dzieci znajdziesz wiele wspaniałych płyt, z utworami dla najmłodszych. Co powiesz na niezapomniane hity z repertuaru Arki Noego? A może Twoje dziecko uwielbia "Kulfona i Monikę" lub piosenki z kanału Mini Mini? Tylko u nas najlepsza dziecięce przeboje, są w zasięgu Twojej myszki. Włącz Tubę.FM już teraz i spraw radość swojemu przedszkolakowi.

Komentarze słuchaczy radia Dla Dzieci - Hity Przedszkolaka

Zobacz również