Radio Dla Dzieci - Kołysanki Non Stop

 Danuta Stankiewicz — KOŁYSANKI DLA NAJMŁODSZYCH Irena Jarocka — SPRZEDAWCA BAŚNI Robert Schumann — Muzyka Dla Ucha Malucha Ewa Bem — EWA BEM, GRZEGORZ TURNAU I DZIECI ŚPIEWAJĄ ASTRID LINDGREN

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Dla Dzieci - Kołysanki Non Stop online

Radio Kołysanki dla dzieci to doskonała propozycja dla wszystkich zmęczonych rodziców, którzy próbują przyśpieszyć proces uspokajania dzieci i przygotowania ich do snu każdego dnia. Najlepsze kołysanki prezentowane w radio internetowe Tuba. FM, pomagają oddać się w objęcia Morfeusza, nawet tym najbardziej wytrwałym maluchom.

Muzyka dla najmłodszych

Spokojne i harmonijne melodie zarówno polskich, jak i zagranicznych wykonawców, świetnie sprawdzają się po dobranocce. Słodkie i subtelne kołysanki dla dzieci, zostały specjalnie wyselekcjonowane, z myślą o potrzebach tych najmłodszych. Przeboje grane wieczorową porą mogą dodatkowo wspierać emocjonalny i intelektualny rozwój naszego dziecka. Co jest dodatkowym walorem dobrej kołysanki.

Plejada gwiazd oraz najlepsze numery

Wśród utworów Radia Kołysanki dla dzieci znajdziemy wiele fantastycznych piosenek, które sami dobrze znamy, gdyż nasze mamy, babcie, opiekunki czy przedszkolanki wielokrotnie śpiewały i nuciły je nad naszymi łóżkami czy w zerówce, podczas drzemki. Playlista zawiera więc takie kołysanki mini mini jak: „Idzie niebo ciemną nocą”, „Śpij Laleczko”, „Kołysanka Dla Okruszka”, „Kotek”, „Dobrej nocy”, a nawet „Can You Feel The Love Tonight” oraz utwory austriackiego kompozytora i wirtuoza, Mozarta, czy rodzimego muzycznego geniusza i pianisty, Fryderyka Chopina. Przyznacie, że kołysanka dla dzieci, w wykonaniu absolutnych klasyków, to samo dobro? Wśród polskich wykonawców widnieją takie nazwiska jak: Tomasz Stockinger, Ewa Bem, Danuta Stankiewicz, Czerwone Gitary, Michał Milowicz, Agnieszka Jurkiewicz, oraz wielu, wielu innych. W zestawieniu pojawia się także m.in. gwiazda brytyjskiej sceny muzycznej, znany i lubiany Elton John. Wszystkie te ciepłe i pogodne kołysanki dla niemowląt, to sprawdzona recepta na to, by nasze dzieci miały nie tylko spokojne, ale także kolorowe sny.

Muzyka gwarantem spokojnego snu

Nie wiesz co zrobić, gdy twoje dziecko nie może zasnąć? Włącz radio internetowe Tuba.FM, które przybliża słuchaczom najpopularniejsze kawałki, niewątpliwie pozwalające twoim pociechom wyciszyć się i zasnąć w mgnieniu oka. Kołysanki dla dzieci, to najlepsze rozwiązanie, po które z chęcią sięgają rodzice w całym kraju.

  • Podobne

Komentarze słuchaczy radia Dla Dzieci - Kołysanki Non Stop

Zobacz również