Radio Dla Dzieci - Przeboje Rodziców

 Louis Armstrong — PINOCCHIO [SOUNDTRACK] Zdzisława Sośnicka — AKADEMIA PANA KLEKSA [SOUNDTRACK] Krzysztof Marzec I Fasolki — TIK-TAK Sławomir Wronka — AKADEMIA PANA KLEKSA [SOUNDTRACK]

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Dla Dzieci - Przeboje Rodziców online

Radio Dla DzieciPrzeboje Rodziców pozwala naszym rodzicom, dziadkom, a nawet nam samym wrócić do niemal całego ubiegłego wieku i przypomnieć sobie, w jakich dźwiękach upływało wtedy dzieciństwo. Mimo czarno-białych fotografii i filmów z tamtego okresu, muzyka jest bardzo kolorowa, pogodna, a co więcej - ponadczasowa. Do dziś utwory są odświeżane przez nasze dzieci w przedszkolu, np. podczas zabawy... To właśnie w tych latach powstawało większość piosenek, które dziś bawią najmłodszych.

Radio Dla Dzieci – Przeboje Rodziców zachwyci osoby urodzone w latach 80’ jak i w 50’, gdyż w jednym miejscu i za darmo można usłyszeć Majkę Jeżowską, Piotra Fronczewskiego, Fasolki, Luisa Amstronga, Muppety, Ulicę Sezamkową, którzy wykonują bajkowe i dziecięce utwory. Wszystko to tylko w Radio Dla Dzieci – Przeboje Rodziców.

  • Podobne

Komentarze słuchaczy radia Dla Dzieci - Przeboje Rodziców

Zobacz również