Radio Folk Rock

 Jonatha Brooke — 1 CENT WINGS Neil Young — Fork in the Road Mark Knopfler — Golden Heart Lucinda Williams — Blessed

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Folk Rock online

Idealne połączenie folku i rocka – internetowe Radio Folk Rock to propozycja przeznaczona dla każdego, kto lubi ten gatunek. Gdy również zaliczasz się do tej grupy, jesteś w dobrym miejscu, ponieważ muzyka folk rock leci u nas przez 24 godziny na dobę. Dołącz już teraz do grona słuchaczy radia internetowego Tuba.FM – najlepsza muzyka może być zawsze z tobą!

Nasze radio internetowe Tuba.FM powstało z myślą o poszukiwaczach najlepszej muzyki. Z nami możesz znaleźć idealny akompaniament na cały dzień – do wypoczynku, zabawy, w podróży czy w pracy. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę i zawsze przygotowani na to, aby zaserwować ci najlepszą muzykę on-line. Możesz słuchać nas na swoim smartfonie, tablecie albo na komputerze – całkowicie za darmo.

Muzyka folk rock w najlepszym wydaniu

Lubisz muzykę, która łączy w sobie mocne brzmienie z regionalnymi wpływami? W takim przypadku muzyka folk rock to idealny wybór właśnie dla ciebie! Folk rock to styl w muzyce rockowej, który stanowi połączenie muzyki folkowej i rockowej. Posiada cechy folku z różnych zakątków świat, ale grany jest z użyciem gitar i innych elektrycznych i elektronicznych instrumentów.

Styl folk rock został zapoczątkowany w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych. Obecnie muzyka folk rock grana jest na całym świecie.

Wśród jednych z najbardziej popularnych przedstawicieli tego gatunku muzycznego znajdują się: Blackmore’s Night, Bob Dylan, Neil Young, Patrick Wolf, Roy Harper, Tim Buckley, Leonard Cohen, James Blunt, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich. Również folk rock jest grany w Polsce, między innymi przez takie zespoły jak Emerald, Matelot, Enej, Jak Wolność To Wolność, Rzepczyno, Żywiołak. Dobrym przykładem jest również płyta Gusła zespołu Lao Che.

Muzykę tych i wielu innych zespołów gra non-stop nasze Radio Folk Rock w Tuba.FM. Tutaj zawsze usłyszysz najlepszą muzykę tego gatunku przez całą dobę – zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę.

Słuchaj najlepszej muzyki folk rock razem z radiem Tuba.FM!

W naszym radiu internetowym Tuba.FM zależy nam na tym, aby każdy mógł znaleźć dla siebie najlepszą muzykę. W jednym miejscu zgromadziliśmy setki różnych stacji radiowych poświęconych konkretnym gatunkom muzycznym oraz wykonawcom. Dzięki temu nie musisz już dłużej poszukiwać takiej stacji radiowej, która będzie mogła spełnić twoje wymagania w 100%. Co więcej nasze radio on-line pozwala również na tworzenie własnych stacji radiowych grających tylko to, co lubisz.

Korzystanie ze stacji radiowej Folk Rock oraz innych stacji dostępnych w naszym serwisie Tuba.FM jest naprawdę bardzo proste. Możesz słuchać naszego radia na swoim komputerze oraz na urządzeniach mobilnych – smartfonach i tabletach z użyciem naszej aplikacji mobilnej dostępnej na wszystkie systemy operacyjne. Dołączenie do grona naszych słuchaczy nie jest związane z żadnymi dodatkowymi kosztami, dlatego najlepsza muzyka jest na wyciągnięcie ręki. Skorzystaj z radia Tuba.FM i przygotuj się na potężną dawkę dobrych rytmów!

  • Podobne

Komentarze słuchaczy radia Folk Rock

Zobacz również