Radio Muzyka Alternatywna

 Blink 182 — ENEMA OF THE STATE Foo Fighters — Wasting Light Peter Gabriel — Us The Cure — WISH

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Muzyka Alternatywna online

Muzyka alternatywna, często wychodząca naprzeciw brzmieniu radiowych hitów, cieszy się w naszym kraju niezwykłą popularnością. Mieszanie się gatunków lub tworzenie nowych form swojej muzycznej indywidualności, to chleb powszedni w dzisiejszych czasach. Impresja emocji w muzyce, wpływa nie tylko na warstwę liryczną piosenek, ale także na ich kształt instrumentalny. To właśnie dlatego, tak wiele osób sięga po największe przeboje tego gatunku, które już teraz znajdziesz w Tuba.FM.

Muzyka alternatywna – ostatni bastion niezależności

Muzyka alternatywna, która często oderwana jest od popularnego nurtu, ma wielką rzeszę zwolenników, szukających czegoś więcej niż banalnego aranżu, czy pospolitej formy kawałka. Doskonałym przykładem nowego, ciekawego nurtu jest Brodka. Wokalistka swoją karierę zaczynała w ``Idolu``, lecz znana jest głównie ze swojej solowej kariery. Na dowód tego, jej utwór „Varsovie” został nagrodzony Fryderykiem w 2013 roku. Artystką, którą śmiało możemy porównać z byłą uczestniczką wokalnego show, jest Mela Koteluk, która szerszej publiczności znana jest dzięki piosence „Melodia Ulotna”. Przedstawicielką muzyki niezależnej jest także Maria Peszek, której numery śmiało można zaliczyć do kategorii kontrowersyjnych. Jednym z nich jest kawałek ``Ludzie Psy``, który promował płytę artystki ``Jezus Maria Peszek``.

Muzyka alternatywna - chęć wyróżnienia się

Muzycy alternatywni często kierują się chęcią wyróżnienia się, spośród pozostałych członków muzycznego biznesu. Czynią to poprzez oryginalne brzmienie, jak na przykład The XX lub dzięki kreacjom w wideoklipach, co widzimy w klipie ``Water Me`` FKA Twigs. Ciekawym modelem wyrażania siebie poprzez niezależną muzykę, jest szwedzki zespół Miike Snow, którego twórczość możemy podziwiać w kawałku ``Animal``.

Nie zwlekaj ani chwili dłużej i już teraz odpal radio muzyka alternatywna, którego możesz słuchać w każdym miejscu na ziemi i na każdym urządzeniu – komputerze, smartfonie i tablecie. A co najważniejsze korzystanie z radia Tuba.FM, jest całkowicie darmowe. Nie pozostaje nic więcej, jak tylko odpalić stację i cieszyć się najlepszą muzyką w sieci, która umili Ci dzień i przede wszystkim pozwoli przypomnieć największe hity lub poznać całkiem nowe muzyczne horyzonty.

Komentarze słuchaczy radia Muzyka Alternatywna

Zobacz również