Radio Muzyka Do Nauki

 On Dead Waves —  Macklemore & Ryan Lewis — THE HEIST Kensington —  Bobby Mcferrin — DON'T WORRY, BE HAPPY

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Muzyka Do Nauki online

Muzyka wcale nie musi przeszkadzać w nauce – odpowiednio dopasowana może wspierać w zdobywaniu i zapamiętywaniu nowych informacji. Liczne badania wskazują, że słuchanie muzyki jest bardzo pomocne w nauce – stymuluje mózg, pobudza go i wprowadza w stan równowagi. Jeżeli interesuje cię dobra muzyka do nauki, w naszym radiu internetowym Tuba.FM przygotowaliśmy dla ciebie szeroką gamę różnego rodzaju utworów, które sprawdzą się podczas przyswajania wiedzy!

Nasze radio internetowe Tuba.FM to szeroki wachlarz propozycji przeznaczonych dla uczniów i studentów – jeżeli zbliża się ważny egzamin, sprawdzian lub klasówka, muzyka w naszych stacjach radiowych pomoże ci w efektywnej nauce. Nie musisz tworzyć własnych playlist i nie musisz poświęcać czasu na wyszukiwanie odpowiednich utworów, ponieważ możesz po prostu wybrać nasze radio do nauki, aby od razu przystąpić do działania.

Muzyka najlepsza do nauki

Muzyka o odpowiedniej częstotliwości i wysokości pobudza mózg do działania, poprawia pamięć i koncentrację, a ponadto wzmaga kreatywność, która również jest bardzo ważna podczas nauki i pomaga w zapamiętywaniu informacji. Prowadzący badania nad tym tematem dr Alfred Tomatis wskazał, że najlepsza muzyka do nauki to ta, która ma tempo 60 uderzeń na minutę. Powinna być jednocześnie spokojna, najlepiej instrumentalna, ponieważ zmniejsza liczbę uderzeń serca na minutę i obniża ciśnienie krwi. To powoduje, że wprowadza w stan relaksacji i ułatwia naukę.

W naszych radiach internetowych przeznaczonych do pomocy w nauce usłyszysz między innymi takich twórców jak Bliss, Felipe Campuzano Lopez, Jose Luis Encinas, Yann Tiersen, Jan A. P. Kaczmarek, Ennio Morricone, Hans Zimmer, Air, Sigur Ros, Thomas Newman, Good Chillaz, Sofa Sweeper, Jazz Connection, Neil Hannon, Carla Bruni, Devotchka, The Cranberries, Howard Shore, Marco Beltrami – to tylko kilka naszych propozycji, jeżeli chodzi o muzykę przeznaczoną do nauki, ponieważ mamy ich jeszcze więcej. Po prostu posłuchaj naszych stacji, a na pewno wprowadzą cię w odpowiedni stan.

Muzyka do nauki - słuchaj online

Tuba.FM to radio internetowe, którego możesz słuchać na swoim komputerze oraz na urządzeniach mobilnych – smartfonach oraz tabletach. Nasza aplikacja dostępna jest na wszystkie mobilne systemy operacyjne, w tym Android, iPhone iOS oraz Windows. Możesz mieć wobec tego naszą muzykę zawsze przy sobie – wystarczy tylko podłączenie do internetu, aby od razu zacząć słuchać muzyki w naszych internetowych stacjach radiowych.

Dla naszych słuchaczy mamy kilkaset różnych stacji gatunkowych, które grają konkretne gatunki muzyki, także można u nas słuchać muzyki poszczególnych wykonawców w stacjach typu „The best of”. Co więcej, możesz również tworzyć z nami własne stacje radiowe, które będą grały właśnie to, co najbardziej lubisz.

Jeżeli zabierasz się za naukę i nie lubisz robić tego w ciszy, sprawdź już teraz nasze stacje radiowe grające muzykę do uczenia się – jesteśmy dostępni dla ciebie przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do dołączenia do grona słuchaczy Tuba.FM!

Komentarze słuchaczy radia Muzyka Do Nauki

Zobacz również