Radio Muzyka Instrumentalna

 David Gilmour — On an Island Jack White — Lazaretto Larry Mullen & Adam Clayton — MISSION IMPOSSIBLE [SOUNDTRACK] Kenny G — DUOTONES

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Muzyka Instrumentalna online

Chcesz zaplanować imprezę, a twoja playlista z tanecznymi piosenkami wieje nudą? Muzyka klubowa w Tuba.FM zapewni Ci godziny rozrywki, przy najlepszych imprezowych hitach. Jeżeli masz ochotę potańczyć lub po prostu chciałbyś posłuchać takich wykonawców jak Deadmau5 czy Martin Garrix to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Już teraz odpal Tuba.FM i ciesz się najlepszą muzyką klubową w sieci.

 

Muzyka klubowa – nowa fala muzyki rozrywkowej

Czasy, kiedy muzyka klubowa była obiektem zainteresowania tylko wybranych osób, odeszły do lamusa. Producenci i dj-e, zajmujący się tworzeniem utworów tanecznych i elektronicznych, w ostatnich czasach znajdują się na olbrzymiej fali popularności. David Guetta, czyli twórca hitu ``Play Hard`` na co dzień współpracuje z gwiazdami światowego formatu muzyki pop i co roku biją się o niego największe muzyczne festiwale. Artyści formatu Belga, tacy jak Skrillex, czy formacja Major Lazer, królują na listach przebojów i mogą pochwalić się kolaboracjami między innymi z Justinem Bieberem. Jeden z członków Major Lazer, Dj Snake wraz z Kanadyjczykiem opanowali już światowe stacje radiowe swoim przebojem ``Let Me Love You``. Do tego elitarnego grona zaliczyć możemy, również twórcę utworu ``I Got U``, Duke`a Dumonta czy weterana światowych konsolet – Tiësto.

Muzyka klubowa w przeszłości

Dzisiejsza muzyka klubowa wygląda inaczej, niż na początku swojej działalności. Zlepek różnych gatunków muzycznych, takich jak trance, house czy dubstep, ewoluował w bardziej popularną formę muzyki rozrywkowej, której twórcy cały czas czerpią inspirację z przeszłości, dodając przy tym nowych smaczków dźwiękowych. Piętno na muzykę puszczaną obecnie w klubach, odbili także niemieccy artyści, na przykład Scooter, którego hit „J`adore Hardcore” królował jeszcze niedawno na europejskich parkietach.

Już teraz włącz radio muzyka klubowa, które rozluźni atmosferę i pozwoli Ci wczuć się w klimat najlepszych dyskotekowych szaleństw. Gwarantujemy, że z Tuba.FM każda impreza będzie udana.

Komentarze słuchaczy radia Muzyka Instrumentalna