Radio Muzyka Na Karnawał

 Julien Clerc — Si On Chantait 1968-1997 Usher — Looking 4 Myself Miquel Brown — SO MANY MEN, SO LITTLE TIME Pet Shop Boys — Pop Art [CD1]

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Muzyka Na Karnawał online

Radio Muzyka na karnawał: Disco Polo w Tuba.FM

Karnawałowe szaleństwo trwa w najlepsze. W każdy weekend, od piątku do niedzieli bawimy się w klubach i domach, a naszym imprezom towarzyszy najlepsza muzyka na karnawał. Disco Polo podbiło serca i uszy Polaków już w latach dziewięćdziesiątych, a w obecnej dekadzie, śmiało możemy przyznać, że powróciło na salony. Może nie wszyscy na co dzień słuchamy tego rodzaju muzyki, która przecież ma charakter wybitnie imprezowy. Jednak jeśli chodzi o same imprezy, Polacy dzielą się na tych, którzy uwielbiają bawić się przy Disco Polo oraz takich, którzy nie zawsze otwarcie to przyznają. Jedną jest pewne – żaden inny gatunek muzyczny nie porywa nas na taneczny parkiet równie bezwarunkowo w trakcie domówek, zabawa weselnych i karnawału, jak czyni to Disco Polo.

Muzyka na karnawał: Disco Polo w najlepszym wydaniu

Brazylijczycy podczas hucznego karnawału w Rio de Janeiro doskonale bawią się przy rytmach samby. A jaka jest w Polsce najczęściej wybierana muzyka na karnawał? Disco Polo! Bez dwóch zdań. Dzięki Tuba.FM od dzisiaj szykując karnawałową imprezę w rytmach polskiej muzyki rozrywkowej nie musisz spędzać długich godzin przy żmudnym komponowaniu playlisty. Przecież żaden hit nie może umknąć Twojej uwadze.

Na szczęście wykonaliśmy to zadanie za Ciebie. Przygotuj parkiet, drinki i przekąski na przyjście Twoich gości. Na wszelki wypadek uprzedź swoich sąsiadów, że dziś najlepsza i być może najgłośniejsza impreza karnawałowa odbędzie się u Ciebie. Najlepiej zaś zaproś ich do wspólnej zabawy. Zajmij się swoim strojem, starannie wyprasuj koszulę lub sukienkę. A gdy wszystko już będzie gotowe po prostu wybierz radio Muzyka na Karnawał: Disco Polo wśród wielu naszych propozycji i kliknij przycisk „play”.

Gwarantujemy, że radio Muzyka na Karnawał: Disco Polo to imprezowy samograj. Kolejne hity nie dadzą Tobie i Twoim gościom chwili wytchnienia w szalonej karnawałowej zabawie. W końcu muzyka Disco Polo została stworzona właśnie po to, by wszyscy niezależnie od wieku i codziennych preferencji muzycznych doskonale się przy niej bawili. To działa!

Muzyka na karnawał: Disco Polo w wykonaniu mistrzów gatunku!

Na playliście radia Muzyka na Karnawał: Disco Polo umieściliśmy najlepsze hity wykonawców powszechnie uznawanych za mistrzów gatunku. Nie zabraknie tu między innymi przebojów kultowego już w naszym kraju zespołu Akcent z charyzmatycznym liderem Zenonem Martyniukiem (Przez twe oczy, te oczy zielone oszalałem!). Równie często w naszym radiu gości królowa Disco Polo Shazza.

A może bawiąc się na parkiecie najbardziej lubisz słuchać przebojów Long & Junior, D-Bomb, Akcent, CliverSpike, As, Toples, Skaner, Drossel, Megan, Pewex, Stachursky? Jeśli sądzisz, że tworząc program radia Muzyka na karnawał: Disco Polo pominęliśmy któregoś z wykonawców, przy którego hitach uwielbiasz się bawić, jesteś w błędzie. Wybierz swoje radio w Tuba.FM i przekonaj się osobiście! Niech najlepsza muzyka Disco Polo na stałe zagości w Twoim domu, być może nie tylko w okresie karnawału.

  • Podobne

Komentarze słuchaczy radia Muzyka Na Karnawał

Zobacz również