Radio Polskie Ballady

 Justyna Steczkowska — Daj mi chwilę Kasia Kowalska — GEMINI Maryla Rodowicz — TRIBUTE TO AGNIESZKA OSIECKA Varius Manx — ELF

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Polskie Ballady online

Radio internetowe Tuby.FM, Polskie Ballady, to najlepsze, wyjątkowe i ponadczasowe piosenki po polsku! Bez względu na to czy siedzisz w pracy, czy w zaciszu swojego domu, zawsze i każdej porze możesz przypomnieć sobie i posłuchać the best of Perfectu, De Mono, Dżemu, Ani Dąbrowskiej, Lady Pank, Wilków, Andrzeja Piasecznego i innych znakomitych wykonawców!

Polska muzyka może poszczycić się wieloma wspaniałymi kawałkami. To nie ulega wątpliwości. Wielu też zgodzi się zapewne ze stwierdzeniem, że naszym rodzimym muzykom, szczególnie dobrze wychodzą ballady. Polskie Ballady. Romantyczne dusze Polaków doskonale czują się bowiem w tej lirycznej formie, która pozwala oddać nawet najskrytsze emocje!

Nie ma znaczenia czy masz lat kilkanaście czy kilkadziesiąt, bo zebrane w stacji Polskie Ballady najpopularniejsze kawałki, nie uznają ograniczeń wiekowych! Ta muzyka trafia absolutnie do wszystkich i jest odpowiednia na każdą okoliczność! Wystarczy posłuchać takich utworów jak „Ostatni” Edyty Bartosiewicz, „Kocham Cię” Chłopców z Placu Broni, czy „Zanim Zrozumiesz” zespołu Varius Manx, by przekonać się, że w słowach tych nie ma przesady! To prawdziwe the best of! Te i inne najlepsze kawałki naszej fonografii, są pozycjami, które regularnie pojawiają się w zestawieniach ponadczasowych, polskich kawałków. Wszystko to wskazuje, że nawet za wiele lat będą one słuchane równie chętnie co dziś i jest to najlepsza rekomendacja dla artystów, którzy je nagrali.

Spokojne i klimatyczne Polskie Ballady, wprowadzą Cię w niepowtarzalny nastrój i przywołają wspomnienia chwil, w których po raz pierwszy je usłyszałeś. Te momenty mogą się stać idealną okazją do chwili relaksu i przywołania uśmiechu na usta.

Zatem nie zwlekaj i już teraz włącz radio internetowe Polskie Ballady, by posłuchać artystów grających najpopularniejsze kawałki najbliższe naszemu sercu. Już nie musisz czekać na nie w komercyjnych stacjach! Wystarczy jedno kliknięcie, byś znalazł się wśród doskonałych, polskich tekstów i dobrze znanych melodii. To radio zostało stworzone z miłości do naszych zespołów a muzyka w nim grana, przypadnie Ci do gustu tak jak wielu innym Polakom!

  • Podobne

Komentarze słuchaczy radia Polskie Ballady

Zobacz również