Radio Rock Klasyka

 Queen — INNUENDO The Hooters — ONE WAY HOME Michael Jackson — THRILLER The Doors — THE DOORS

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Rock Klasyka online

Radio Rock: klasyka to prawdziwe granie na ostro! To stacja, która nie uznaje żadnych półśrodków. Gramy tylko najlepsze kawałki - wyselekcjonowane specjalnie z myślą o najwytrwalszych i najbardziej dociekliwych fanach gitarowego brzmienia.

Rock klasyka to radio internetowe, skupiające się wyłącznie na tym, co najlepsze w muzyce rozrywkowej. Znajdziecie tu numery, które zmieniły oblicze przemysłu muzycznego, biły rekordy popularności, sprzedały się w milionach egzemplarzy, porywały, porywają i porywać będą całe tłumy, niezależnie od daty wydania. Ta muzyka odzwierciedla młodość i życie wielu pokoleń. To ponadczasowe przeboje, które znają i nucą fani z najbardziej odległych miejsc na świecie.

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie najpopularniejsze kawałki takich artystów jak T. Rex ("Children of the Revolution", "20th Centuary Boy"), Whitesnake ("Is This Love", "Here I Go Again"), Led Zeppelin ("Stairway to Heaven", "In My Time of Dying"), Kansas ("Dust in the Wind", "Carry on Wayward Son"), Frank Zappa ("Bobby Brown Goes Down", "Watermelon In Easter Hay"), Eric Clapton ("Layla", "Tears in Heaven"), Snowy White ("Bird of Paradise"), Joe Cocker ("Summer in the City"), George Harrison ("Got My Mind Set On You").

Rock klasyka to niewątpliwie podwaliny tego, na czym zbudowany jest dzisiejszy mainstream. Młodzi debiutanci czerpią garściami z dokonań swoich wielkich i legendarnych poprzedników, a klasyczny rock jest nieoceniony w tej kategorii.

Rock to gatunek, który powstał w połowie XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Styl ten charakteryzuje się brzmieniem opartym na wszelkiego rodzaju gitarach i perkusji, z wyraźnie zarysowanym rytmem i spontanicznym wokalem. Rock bardzo często łączy się z bluesem czy jazzem, a nawet hip hopem.

Tylko tutaj, w radiu Rock: Klasyka znajdziesz najpopularniejsze kawałki rockowe, jakie kiedykolwiek powstały. To absolutne the best of, które każdy sympatyk muzyki popularnej powinien sprawdzić. Włącz radio internetowe Tuba.FM, które zabierze cię w niezapomnianą i fantastyczną podróż po najlepszych gitarowych brzmieniach!

  • Podobne

Komentarze słuchaczy radia Rock Klasyka

Zobacz również