Radio Roxy Fm

 Paramore — BRAND NEW EYES Phoenix — Bankrupt! Biffy Clyro — Opposites Hurricane Dean — SP: APPEAL

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Roxy Fm online

Lubisz klimaty Radia Roxy FM? W naszym radiu internetowym możesz już teraz posłuchać najlepszej muzyki w tym stylu na swoim komputerze lub smartfonie – wystarczy tylko dostęp do internetu, żeby dołączyć do grona naszych słuchaczy!

Radio Roxy FM zostało założone w 2005 roku – grało przede wszystkim muzykę w rockowym klimacie, w tym głównie soft rock oraz muzykę alternatywą oraz elektroniczną. W 2014 roku Radio Roxy FM zmieniło nazwę na Rock Radio. W naszym serwisie Tuba.FM czekają na ciebie najlepsze utwory w stylu Radio Roxy FM – jeżeli kochasz te brzmienia, w takim przypadku u nas na pewno nie będziesz zawiedziony naszymi propozycjami, które dostępne są dla ciebie przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Najlepsza muzyka na wyciągnięcie ręki!

W stacji radiowej Radio Roxy FM możesz posłuchać artystów, których muzyki nie usłyszysz w każdej stacji – przygotowaliśmy dla ciebie wyjątkową mieszankę nieprzemijającej klasyki oraz nowości, które warto poznać, by poszerzać swoje muzyczne horyzonty. Jeżeli doceniasz ambitną, nowoczesną, alternatywną, niebanalną muzykę, na pewno będziesz zadowolony z naszej selekcji.

Radio Roxy FM gra między innymi piosenki Depeche Mode, Rodriguez, Paloma Faith, Seether, Jessie Ware, Panic! At The Disco, Little Boots, Kaiser Chiefs, Kasabian, Ladyhawke i podobnych artystów, dlatego jeżeli to twoje klimaty, w takim przypadku na pewno będziesz dobrze czuć się pod tym adresem. Stale poszerzamy nasz repertuar, dlatego możesz u nas usłyszeć również najświeższe, alternatywne hity – gwarantujemy, że przypadną ci do gustu.

Aby wejść w fascynujący świat muzyki Radio Roxy FM, musisz tylko skorzystać z naszej aplikacji, która gra dla ciebie przez 24 godziny na dobę, albo po prostu włącz radio na swoim komputerze. Pamiętaj o tym, że z nami czekana ciebie również wiele innych stacji radiowych – to kilkaset stacji skupionych na poszczególnych gatunkach muzycznych oraz przeszło siedemset stacji typu „The best of”, które grają utwory poszczególnych wykonawców. To jeszcze nie wszystko, ponieważ możesz również słuchać u nas muzyki w radiach tworzonych przez użytkowników lub stworzyć swoją własną stację.

Roxy FM – słuchaj zawsze i wszędzie z Tuba.FM

Dołącz do szerokiego grona słuchaczy Radia Roxy FM za pośrednictwem naszego radia internetowego Tuba.FM – to naprawdę bardzo proste i możesz zrobić to już teraz, jeżeli masz ochotę na posłuchanie dobrej muzyki. Jesteśmy dostępni dla ciebie przez 24 godziny na dobę i to bez żadnych dodatkowych opłat!

Stacji radiowych dostępnych w Tuba.FM możesz słuchać na komputerze lub na urządzeniach mobilnych – smartfonach i tabletach. Nasza aplikacja działa pod wszystkimi systemami operacyjnymi – Android, Apple, iPhone iOS oraz Windows. Dzięki temu możesz mieć naszą muzykę zawsze ze sobą, gdy jesteś w pracy, gdy podróżujesz, gdy biegasz lub uprawiasz inne sporty, gdy wypoczywasz lub jedziesz samochodem, ponieważ potrzebujesz tylko dostępu do internetu Wi-Fi lub mobilnego.

Poczuj najlepszą muzykę w stylu Radio Roxy FM razem z naszym radiem internetowym – załóż swoje konto już teraz!

Komentarze słuchaczy radia Roxy Fm

Zobacz również