Radio Top Eurowizja

 Bucks Fizz — BUCKS FIZZ Sandhja —  Alexander Rybak — FAIRYTALES Dami Im —

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Top Eurowizja online

Konkurs Piosenki Eurowizji to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych, które odbywają się w Europie. Nie przegap rodzimych piosenek, które stanęły lub staną w walce o wygraną na międzynarodowej arenie! Włącz radio internetowe TUBA.FM, by poznać wszystkich kandydatów!

Eurowizja organizowana jest corocznie od 1956 roku. Być może trudno w to uwierzyć, ale brali w nim udział tacy artyści jak ABBA, Celine Dion czy Julio Iglesias, prezentując przeboje na najwyższym światowym poziomie. To świadczy tylko o renomie tego muzycznego przedsięwzięcia. Nie ma tu ograniczeń wieków czy językowych. Najlepsza muzyka zagrana na jedynym i niepowtarzalnym koncercie!

Top Eurowizja to prezentacja przede wszystkim polskich kandydatów. Możemy pochwalić się ogromnym sukcesem niezastąpionej Edyty Górniak, która zajęła jak do tej pory najwyższe miejsce w prestiżowym rankingu. W 1994 roku, piosenkarka wraz z piosenką „To nie ja", wywalczyła zasłużone 2. miejsce. Warto dodać, że diwa o niesamowitym wokalu, zdecydowała się na ponowny udział w tegorocznych eliminacjach konkursu. Tym razem, wykona przepiękną balladę „Grateful”.

Oprócz tego gramy najpopularniejsze kawałki takie jak "Chcę znać swój grzecz" Kasi Kowalskiej, "Ale jestem" Anny Marii Jopek, "Przytul mnie mocno" Mietka Szcześniaka, "Follow My Heart" Ich Troje, "Time to Party" The Jet Set, "For Life" Isis Gee czy "My Słowianie - We Are Slavic" Donatana i Cleo. To oczywiście tylko niewielki fragment wyselekcjonowanej przez nas playlisty, którą można by zatytułować the best of. Specjalnie dla was pochyliliśmy się nad najlepszymi singlami z przeszłości. To niezapomniane przeboje, które zna i nuci dosłownie cały Stary Kontynent!

Top Eurowizja to podsumowanie dotychczasowego dorobku artystów z Polski, którzy podjęli trud wzięcia udziału w tym prestiżowym konkursie. Doceniamy i szanujemy każdego z nich. Wystarczy jedno kliknięcie, by przenieść się w świat dźwięków na międzynarodowym poziomie. Polscy muzycy mają wszystko, by zdominować konkurs Eurowizji. Przekonaj się o tym, odpalając nasze radio internetowe!

Komentarze słuchaczy radia Top Eurowizja