Radio Złote Przeboje 80

 Rick Astley — WHENEVER YOU NEED SOMEBODY Klaus Mitffoch —  Dżem — Złoty paw Vox — ZLOTA KOLEKCJA - BANANOWY SONG

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Złote Przeboje 80 online

Tylko u nas znajdziesz to, co do tej pory jest żywe i najlepsze. Posłuchaj Radia Złote Przeboje 80 i przenieś się w świat, który wyraźnie rządził się swoimi prawami. Lata osiemdziesiąte charakteryzowały się głównie muzyką i modą. Najważniejsze było to, co słychać i widać.  Królowała wtedy moda na kolor i połysk natomiast u nas do tej pory rządzi moda na złote przeboje lat 80! Najlepsza muzyka, najpopularniejsze kawałki a wszystko to wyselekcjonowane i zestawione specjalnie dla Was.

Radio internetowe daje ci możliwość łatwego słuchania i przeniesienia się w czasy gdzie muzyka dyktowała warunki. Możesz słuchać go wszędzie, gdzie tylko masz ochotę. Mamy dla Ciebie listę the best of wszystkich przebojów z tej wspaniałej dekady. Specjalnie dla Ciebie zagra David Bowie, Van Halen, Madonna. Włączając naszą stację możesz być pewny, że dostaniesz tylko to czego aktualnie potrzebujesz. Muzyka jaką wybrałeś będzie grać cały czas a my zadbamy abyś czuł się komfortowo.

Whitney Houston, Michael Jackson, Roxette, Bon Jovi oraz wielu innych wykonawców zaśpiewają to, co najlepsze w ich repertuarze. Przypomnisz sobie ich najpopularniejsze kawałki i znowu zapragniesz stać się częścią tych neonowych i szalonych lat 80. A wszystko to dzięki złotym przebojom 80!

Tylko jedno klikniecie w nasze internetowe radio dzieli Cię od przeniesienia Cię w świat najlepszej muzyki. Plejada gwiazd i zestawienie the best of sprawi, że poczujesz się tak jakby tapirowane włosy i lycra wróciły do Twojego miasta. Pozwól, aby najpopularniejsze kawałki cię odprężyły i zrelaksowały. Zostaniesz też pozytywnie nastrojony na cały dzień! Wybierając złote przeboje 80 dostarczysz sobie dawkę pozytywnej energii i wszystkiego, co było w tamtych czasach numerem jeden. Daj się pozytywnie zaskoczyć! Kilkadziesiąt godzin muzyki, same hity, złote przeboje są wiecznie żywe i czekają właśnie na ciebie!

Komentarze słuchaczy radia Złote Przeboje 80

Zobacz również