Popularne gatunki

Tuba.FM, to wyjątkowy serwis muzyczny, który oferuje stacje gatunkowe, stworzone i aktualizowane na bieżąco z myślą o Tobie. To miejsce, w którym każdy fan muzyki znajdzie własny i jedyny w swoim rodzaju kawałek podłogi oraz będzie mógł cieszyć się ulubionymi brzmieniami. I to całkowicie za darmo! Nie ma znaczenia czy słuchasz popularnych gatunków, takich jak: rock, pop, dance i house, czy też jesteś zwolennikiem dźwięków, o których słyszało tylko kilka osób. W Tuba.FM znajdziesz to, czego szukasz. A jeśli nie – napisz do nas, a będziemy mogli stworzyć radio z muzyką gatunkową specjalnie dla Ciebie.Tuba.FM proponuje Ci niezwykłą i ekscytującą podróż. Podróż po gatunkach muzycznych, w których znajdziesz zarówno największe przeboje danego nurtu, jak i numery współcześnie okupujące największe listy przebojów. Ale co najważniejsze – to Ty decydujesz o przebiegu tej podróży. Tylko od Ciebie zależy jaki kierunek muzyczny obierzesz. Wybór nie będzie łatwy, ponieważ w Tuba.FM swoje radia gatunkowe ma większość znanych ludzkości odmian muzyki. Dzięki nam przypomnisz sobie utwory, o których już dawno inni zapomnieli oraz te, które od dawna chodziły Ci po głowie. Muzyka jest najlepszym nośnikiem wspomnień, dlatego istnieje duża szansa na to, że w jednej chwili powrócą do Ciebie najlepsze chwile życia. Ale to nie wszystko co oferują stacje gatunkowe. Dzięki nim odkryjesz także całkiem nowe brzmienia, które z pewnością przypadną Ci do gustu i będą niczym powiew świeżości w gorący, letni dzień.
Wspomnianą podróż możesz rozpocząć od gatunki, jakim jest blues, uznawanego za gatunek, który dał początek muzyce rozrywkowej. To właśnie na jego bazie powstały nurty, które dziś kocha cały świat. Dlatego też współcześni artyści (nie tylko rockmani), tak często sięgają do osiągnięć swoich poprzedników, którzy grali bluesa i jego najróżniejsze odmiany, w tym m. in.: soul czy disco. To oczywiście tylko niektóre gatunki muzyczne, które znajdziesz w Tuba.FM. Nie zapomnieliśmy także o tych, dla których muzyka klasyczna jest ukojeniem po ciężkim dniu i wielu innych gatunków, które czekają na Ciebie w naszym serwisie.

W Tuba.FM znajdziesz radia gatunkowe na każdą okazję. Radia, które wymykają się spod próby jakiejkolwiek klasyfikacji gatunkowej. To stacje stworzone specjalnie z myślą o wszystkich tych, którzy szukają muzyki na różne okoliczności. Masz ochotę na dźwięki, która umilą Ci czas w pracy i pomogą dotrwać do wymarzonego piątku? Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w muzycznym świecie? Wiedzieć, które kawałki są aktualnie Hot? A może szukasz idealnej propozycji, na weekendowe szaleństwa? W Tuba.FM czekają na Was radia gatunkowe, które z pewnością umilą każdą chwilę – wtedy, kiedy trzeba ukoją nerwy, pozwolą się zrelaksować, ale również wtedy, kiedy potrzebujesz rozkręcić nudną imprezę.