Ulepsz tubę

Informacje o Tuba.FM

Tuba.FM to pierwszy polski serwis muzyczny, który dopasuje muzykę do Twojego gustu. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki nazwę ulubionego gatunku lub wykonawcy, a Tuba na tej podstawie podpowie radio na każdą okazję. Z Tuby możesz korzystać na www.tuba.FM oraz w naszych aplikacjach mobilnych i telewizyjnych — całkowicie za darmo.

Stacje radiowe na każdą okazję

Tuba udostępnia m.in. kilkadziesiąt najlepszych stacji gatunkowych typu Rock, Pop, Dance, Hip-Hop, Polskie Przeboje, Best of ’70, ’80, ’90, kilkaset stacji grających wyłącznie przeboje najpopularniejszych artystów, a także kilkadziesiąt tysięcy stacji radiowych z muzyką wybraną przez naszych użytkowników. Dzięki temu możesz łatwo wybrać muzykę do swojego gustu i każdej sytuacji.

Zrób własne radio

Po zalogowaniu do Tuba.FM możesz zakładać i edytować własne, autorskie stacje radiowe z muzyką ulubionych wykonawców. W ramach edycji radia dostępne są opcje dodawania i usuwania artystów, a także blokowania pojedynczych utworów.

Ulepsz tubę

Jeżeli chcesz zgłosić zauważony błąd lub masz propozycję zmiany w serwisie, prosimy o kontakt przez formularz „Ulepsz tubę”, który dostępny jest po lewej stronie serwisu. Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Więcej informacji znajdziesz w sekcji pomocy.

Złote Przeboje