menu
BETA
Top Tuby 21.10.22
epizod

Top Tuby 21.10.22

Kamil Szufladowicz 

Wszystkie epizody

  Czego potrzebuje twórca w dzisiejszym świecie? Hubert Pyrgies / Jahdeck (cz. 1/2)
  Czego potrzebuje twórca w dzisiejszym świecie? Hubert Pyrgies / Jahdeck (cz. 1/2)
  Trzeci odcinek Mental Madness to rozmowa Diseta z Hubertem "Jahdeck'iem" Pyrgiesem - frontmanem zespołu Chonabibe, doświadczonym wokalistą i producentem, zajmującym się m. in. dźwiękową identyfikacją brandów czy projektami aktywizującymi osoby wykluczone społecznie. W odcinku posłuchacie o tym, czego potrzebuje artysta w dzisiejszym świecie, jak wygląda praca nad wieloma projektami naraz, o przedsiębiorczości w życiu artysty, odporności na krytykę i... o tym, jak niesłyszący ludzie czują muzykę.
  Nagrody MMA i MAMA 2022
  Nagrody MMA i MAMA 2022
  Rozdanie najważniejszych k-popowych nagród za nami! Kto zwyciężył, kto zasłużył, a kto niekoniecznie? Matylda bierze na warsztat tegoroczne statuetki Melon Music Awards i Mnet Asian Music Awards - w podcaście posłuchasz o największych wygranych, najciekawszych występach i - oczywiście - dramach! Poza tym świeża dawka informacji z koreańskiego świata muzycznego, m.in. o końcu związku HyunA i DAWN. Włącz to!
  SHDOW Type Beat
  SHDOW Type Beat
  Jego produkcje chwalił sam Timbaland, a na jego beatach latają najwięksi raperzy polskiej sceny. SHDOW w rozmowie z ENZU i Phamem zdradza kulisy "spotkania" z Timbalandem, opowiada jak zrobić banger i jak uniknąć beatblocku. A na końcu nowy format - pytania od słuchaczy. Włącz to!
  Top Tuby ft. Zalia 2.12.22
  Top Tuby ft. Zalia 2.12.22
  Najlepszy polski debiut roku? Możliwe. Jeśli miłość i tęsknota są ci znane, to musisz posłuchać tego podcastu. Zalia porozmawiała z Kamilem Szufladowiczem o swojej debiutanckiej płycie "Kocham i Tęsknię", swoich inspiracjach i… starym blogu modowym. Oprócz tego płyta Metro Boomin, nowy duet LXS, latino trap, hyper pop i emo pop. Dla każdego coś dobrego - włącz to i uzupełnij swoją playlistę o nowe perełki!
  Muzyka Miast: Johannesburg
  Muzyka Miast: Johannesburg
  Największa stworzona przez człowieka dżungla w mieście, hipnotyczne amapiano i miejska przestępczość. W RPA powstał gatunek, który zaczyna swój międzynarodowy podbój i już niedługo usłyszysz go w swoim klubie. O Johannesburgu - największym mieście Południowej Afryki, a także tamtejszej elektronicznej scenie, opowiedział Kutloano Nhlapo, znany jako DJ Da Kruk- jeden z pierwszych dziennikarzy grających amapiano w afrykańskim radiu. Poznaj najbardziej elektryzujący, nowy gatunek deep house'u na świecie i zostań Yano. Shaya!

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg