menu
Fred Again.., again. Tym razem z nowym albumem. Top Tuby 28.10.22
epizod

Fred Again.., again. Tym razem z nowym albumem. Top Tuby 28.10.22

Kamil Szufladowicz 
28.10.2022

Wszystkie epizody

  K-dramy do kawy!
  K-dramy do kawy!
  Koniec wakacji to dobry moment na zaopatrzenie się w listę seriali, które umilą długie jesienne wieczory.  W tym epizodzie K-Castu Matylda zarekomenduje wam najlepsze k-dramy i krótko o nich opowie. Z nimi na pewno nie będziecie się nudzić! Sprawdź, co dla was przygotowała i posłuchaj k-popowych utworów o kawie - napoju, który podobnie jak k-pop, potrafi dodać energii. Włącz to!
  Back to Y2K, czyli Timbaland, i "Lepszy Model". Top Tuby 1.09.23
  Back to Y2K, czyli Timbaland, i "Lepszy Model". Top Tuby 1.09.23
  Trend na recykling muzyki z z Y2K trwa w najlepsze. Czy jesteśmy w stanie wskazać, kto zapoczątkował cały craze na samplowanie i remiksowanie hitów lat dwutysięcznych? Być może. W pierwszym wrześniowym Topie Tuby usłyszycie Timbalanda z Justinem Timberalke'em i Nelly Furtado, Mięthę z Margaret, Nicki Minaj, Piotra Odoszewskiego, Młodego Klaksona z Young Leosią i Mr-em Polską, a także Jerzyka Krzyżyka. Oprócz tego dowiecie się, na jakie albumy warto czekać przez najbliższe 30 dni (a jest na co). Włącz to i bądź na bieżąco!
  Baasch i jego Ukryte Pragnienia
  Baasch i jego Ukryte Pragnienia
  Podczas tworzenia nowej epki Baasch szukał inspiracji poza granicami Polski. Hiszpania stała się dla niego miejscem, które połączyło go z innymi artystami. W tym epizodzie Ukrytych pragnień opowiedział Kamilowi Wróblewskiemu o swojej wizji i sposobie pracy. Co ma Madryt, czego nie ma Warszawa? Czemu chce pisać teksty po angielsku? Czy śpiewanie o miłości jest przypałowe? Włącz to!
  Ive - od Iz*One do najbardziej wyczekiwanej Girl Group
  Ive - od Iz*One do najbardziej wyczekiwanej Girl Group
  Idealna girl group do radia, którą pokochają wszyscy fani k-popu nie istnieje? Już taka powstała! Jest to IVE - zespół składający się z 6 utalentowanych członkiń, których elegancki concept podbił serca Koreańczyków i fanów na całym świecie. Ich radiowe brzmienie, chwytliwe melodie i proste choreografie zapewniły im gigantyczny sukces, a to dopiero początek. Która członkini jest ulubienicą koreańskich mam? Jakie pozycje w zespole zajmują dziewczyny? Co sprawiło, że robią międzynarodową karierę? Tego wszystkiego dowiesz się słuchając tego podcastu. Włącz to!
  #21 Patryk Deba & Karol Klepacki / Swords Athletics
  #21 Patryk Deba & Karol Klepacki / Swords Athletics
  Lubią biegać, czy lubią, jak boli? W tym epizodzie gośćmi Menta będą dwie trzecie założycieli Swords Athletics - grupy biegowej, która nie tylko uprawia sport, ale i buduje przyjaźnie. Porozmawiają między innymi o funkcjonowaniu klubu, mindsecie biegaczy i ich słabości do gadżetów. Można biegać tylko po to, żeby być cool? Jak aktywność wpływa na ich psychikę? Co zrobić, aby wziąć udział w zagranicznych maratonach? Tych, i wielu innych kwestii dowiecie się w tym epizodzie. Włącz to!

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg