menu
„Piosenki, których nikt nie chciał” ft. Rubens. Top Tuby 4.11.22
epizod

„Piosenki, których nikt nie chciał” ft. Rubens. Top Tuby 4.11.22

Kamil Szufladowicz 
04.11.2022

Wszystkie epizody

  #21 Patryk Deba & Karol Klepacki / Swords Athletics
  #21 Patryk Deba & Karol Klepacki / Swords Athletics
  Lubią biegać, czy lubią, jak boli? W tym epizodzie gośćmi Menta będą dwie trzecie założycieli Swords Athletics - grupy biegowej, która nie tylko uprawia sport, ale i buduje przyjaźnie. Porozmawiają między innymi o funkcjonowaniu klubu, mindsecie biegaczy i ich słabości do gadżetów. Można biegać tylko po to, żeby być cool? Jak aktywność wpływa na ich psychikę? Co zrobić, aby wziąć udział w zagranicznych maratonach? Tych, i wielu innych kwestii dowiecie się w tym epizodzie. Włącz to!
  Co w k-popie piszczy? Sierpień 23’
  Co w k-popie piszczy? Sierpień 23’
  Czas na comiesięczny przegląd k-popowego świata! Tym razem Matylda opowie o panoszących się problemach ze zdrowiem wśród idoli. Seungkwan z Seventeen ma hiatus, S.Coups z Seventeen zerwał więzadło, Taeil z NCT miał wypadek motocyklowy, a Jongho z ATEEZ ma przymusowy hiatus z powodu “ekstremalnego bólu w nodze”. Oprócz tego niemałe problemy ma Joshua z Sveneteen, przeciwko któremu na ulicach pojawiły się… protestacyjne ciężarówki. W tym epizodzie usłyszysz też o nowym zespole - Kiss of Life, losach członków ZEROBASEONE, nadchodzących albumach i rychłym debiucie EVNNE. Koniecznie wpadnij też na seans filmu “KANGDANIEL: MY PARADE”, który obejrzysz w kinach Helios. Chcesz być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w k-popie? Włącz to i zaobserwuj K-Cast! Obserwuj nas! TikTok: https://www.tiktok.com/@tuba.fm Instagram: https://www.instagram.com/tuba.fm/
  Natalia Nykiel i jej Ukryte Pragnienia
  Natalia Nykiel i jej Ukryte Pragnienia
  “Przestałam być nastolatką” - tak Natalia Nykiel opisuje swoją przemianę, która swoje odzwierciedlenie ma w brzmieniu jej nadchodzącego albumu. Po 10 latach współpracy z jednym producentem rzuciła się na głęboką wodę i współpracuje z zagranicznymi muzykami. Jako pasjonatka Ameryki Łacińskiej ma misję, aby walczyć ze stereotypami związanymi z muzyką latino. Misją Kamila Wróblewskiego są Ukryte Pragnienia, więc między innymi o nie zapyta swoją gościnię. Ile zdjęć ma galeria Natalii? Jakie trasy rowerowe poleca? To wszystko znajdziesz w tym epizodzie. Włącz to!
  Ciemna strona biohackingu, Ile energii zużywa mózg i jak bardzo podatny jest na zmiany? / Dr Alicja Puścian
  Ciemna strona biohackingu, Ile energii zużywa mózg i jak bardzo podatny jest na zmiany? / Dr Alicja Puścian
  Dr. Alicja Puścian to neurobiolożka behawioralna z Instytutu Biologii Doświadczalnej PAN. W pracy badawczej koncentruje się na relacji pomiędzy mózgiem a zachowaniem, szczególnie w kontekście emocji, motywacji i interakcji społecznych. Z Te-Trisem i Disetem porozmawiała m.in. o tym czym jest nauroplastyczność, jak można sobie pomóc (lub przeszkodzić) w procesie zmiany zachowania, dlaczego w tym procesie nie ma dróg na skróty, o biohackingu, kreatywności, a także "wyższej świadomości". Siadło? Zaobserwuj i oceń podcast! Chodź na sociale: Instagram: @tuba.fm TikTok: @tuba.fm Youtube: @tuba__fm (videocasty in progress) Diset: @diset_mm Te-tris: @tetmusic
  ITZY - czy sukces już za nimi?
  ITZY - czy sukces już za nimi?
  Po swoim debiucie w 2019 roku ITZY wygrały wszystkie możliwe nagrody dla rookies. Wraz z rozwojem ich kariery, zaczęło się jednak pojawiać coraz więcej opinii, że ich muzyka nie jest już tak dobra. Przy okazji wydania nowej epki - KILL MY DOUBT, te głosy się nasiliły. Niezależnie czy jesteś Midzy, czy nie, w tym epizodzie poznasz historię grupy i wszystkie członkinie. Włącz to!

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg