menu
Malik, Quebo, slowthai i Białas. Top Tuby 3.03.23
epizod

Malik, Quebo, slowthai i Białas. Top Tuby 3.03.23

Kamil Szufladowicz 

Wszystkie epizody

  W końcu! Nowy Kuban, Lana, Asster i Major Lazer. Top Tuby 24.03.23
  W końcu! Nowy Kuban, Lana, Asster i Major Lazer. Top Tuby 24.03.23
  Oczekiwanie na nowy album Kubana oddało - płyta w pełnej krasie prezentuje się świetnie, więc w końcu możemy zaznać spokoju. Ponadto nowości od Lany Del Rey, Asstera, 6lacka, vkie'go, Major Lazer czy Oliwki Brazil. Sprawdź, co warto wrzucić na słuchawki i odpal Top Tuby!
  #11 Krzysztof Grajper
  #11 Krzysztof Grajper
  Bohaterem kolejnego epizodu Muddy Buddy Hour jest Krzysztof Grajper - reżyser, mający na koncie teledyski do "Tamagotchi" Taconafide, "hot coffee" schaftera czy "Hiphopkryta" Szczyla, ale też całą masę współprac komercyjnych z wielkimi markami. Jak usprawiedliwić pracę artystyczną dla korporacji, w jaki sposób odnoszący sukcesy twórca powinien pracować nad swoim ego i kiedy klipy muzyczne robiło się za darmo? O dorastaniu w Białymstoku w latach 90., terapii i współpracach z muzykami. Dlaczego Krzysztof Grajper nie jest skromy, a jest "każdy"? Przekonaj się i włącz to!
  Duit Type Beat
  Duit Type Beat
  W przypadku Duita prawdopodobnie łatwiej byłoby odpowiedzieć na pytanie: "z kim z polskiej topki nie współpracował", niż w drugą stronę. Taco Hemingway, Beata Kozidrak, Dawid Podsiadło, Quebonafide, Pro8l3m... Oprócz produkowania piosenek popowej i rapowej wierchuszki, Piotr Krygier to też autor muzyki komercyjnej i reklamowej. O twórczym rollercoasterze, tworzeniu nowych gatunków, Bubbletea i Halayo czy produkowaniu w leśnej samotni i w miejskim gwarze. ENZU i Pham w pełnej ciekawostek i anegdot rozmowie z Duitem. Włącz to!
  Mitch & Mitch i ich Ukryte Pragnienia
  Mitch & Mitch i ich Ukryte Pragnienia
  Kamil Wróblewski wyśnił pierwsze pytanie dla gości tego epizodu - Macia Morettiego i Bartłomieja Tycińskiego. Dotyczyło ono cytatu z jednego z filmów Davida Lyncha: "Lubię zapamiętywać rzeczy po swojemu". Jak zapamiętali Ennio Morricone, bohatera płyty "Amore assoluto per Ennio" i dlaczego to tribute bardziej dla muzyki, niż filmów? Dlaczego Macio nie używa smartfona i co robił w Radości na Planetowej? Odpowiedzi na te pytania, a także opowieści o koncertach, Ukrytych Pragnieniach (i czy w ogóle je mają), ale też patriotyzmach, znajdziesz w podcaście. Włącz to!
  J-pop i nostalgiczne brzmienia
  J-pop i nostalgiczne brzmienia
  A gdyby tak... cofnąć się do lat 80', a nawet zmienić kraj z Korei Południowej na Japonię? W tym epizodzie K-Castu Matylda zabierze was na prawdziwą podróż w głąb city popu i j-popu. Poznacie prawdziwe perełki, które - gwarantujemy - znajdą się na waszych playlistach. Włącz to!

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg