menu
Type Beat
podcast

Type Beat

ENZU & Pham 

Wszystkie epizody

  Janusz Walczuk Type Beat
  Janusz Walczuk Type Beat
  Chwilę przed premierą wersji deluxe "Jana Walczuka", Janusz opowiedział o swoim Type Beat u ENZU i Phama. Na co w muzyce przydają się studia prawnicze, czego słuchał za dzieciaka i dlaczego chciałby jeszcze kiedyś zagrać na Lollapaloozie? Janusz odpowiada na zarzuty o monotematyczności, kwituje komentarze na temat "jakości, a nie ilości" i wyjaśnia, jak wyglądają mityczne "sztaby PR-owców" w wytwórniach muzycznych. Czy Janusz Walczuk to produkt SBM-u, dlaczego "Disney" Kizo to doskonała piosenka i jak wygląda jego wizja artystycznej utopii? Włącz TYPE BEAT i dowiedz się!
  Michał Anioł Type Beat
  Michał Anioł Type Beat
  Niespełna dwa lata od premiery debiutanckiego krążka "U", Michał Anioł w Type Beat zdradza, że kolejna płyta jest w drodze! Jak wyglądało komponowanie muzyki do serialu "Bunt", jaki związek z muzyką Michała Anioła ma liczba lat Polski pod zaborami i jak pokazać ludziom, że emocje, które przeżywają, są w porządku? W podcaście usłyszysz też, jak Michał dekonstruuje numer "Blisko", pokazując partie syntezatorowe, piano i inne smaczki. Włącz to!
  2022 Type Beat
  2022 Type Beat
  Lata lecą, więc trzeba je podsumowywać. A jeśli robi to dwójka producentów i muzycznych wyjadaczy, to spodziewaj się naprawdę mocnego zestawienia. 5 ulubionych tracków 2022 roku od ENZU i Phama (plus honorable mentions) - kto imponuje im produkcyjnie, kto ma najlepsze progresje akordów, a kto najładniej poleruje brud? Włącz to i przekonaj się!
  Wuja HZG Type Beat
  Wuja HZG Type Beat
  Polski Thundercat czy polski Kanye West? Wuja HZG to na pewno jedna z czołowych postaci polskiej muzyki (rozrywkowej i alternatywnej) ostatnich lat - działa w kilku zespołach (m.in. EABS, Lowpass), a jego bas pojawił się na ponad 50 albumach w ciągu roku. Na pewno nie wiesz, skąd jego ksywa (bo podzielił się tą informacją po raz pierwszy) i co charakteryzuje dobrego muzyka (a to nie tylko wirtuozeria). O polskim reggae, niedouczonych producentach i zakupie pierwszej gitary basowej posłuchasz w kolejnym epizodzie TYPE BEAT.
  Miętha Type Beat
  Miętha Type Beat
  Tym razem ENZU i Pham goszczą twórców "36,6", "Audioportretu" i "Szumu" - Skipa i AWGS'a, czyli duet Miętha. Jaką rolę w stworzeniu zespołu odegrał Vito Bambino, dlaczego AWGS mógł zostać odebrany jako creep i czemu nie warto mieć postanowień noworocznych? ENZU miksował każdą płytę chłopaków, Pham i AWGS pochodzą z tych samych okolic, ale czy w rozmowie poczuli do siebie mięthę? Sprawdź w podcaście!

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg