menu
BETA
Type Beat
podcast

Type Beat

ENZU & Pham 

Wszystkie epizody

  SHDOW Type Beat
  SHDOW Type Beat
  Jego produkcje chwalił sam Timbaland, a na jego beatach latają najwięksi raperzy polskiej sceny. SHDOW w rozmowie z ENZU i Phamem zdradza kulisy "spotkania" z Timbalandem, opowiada jak zrobić banger i jak uniknąć beatblocku. A na końcu nowy format - pytania od słuchaczy. Włącz to!
  Chloe Martini Type Beat
  Chloe Martini Type Beat
  Na polskiej scenie próżno szukać wielu producentek, a Chloe Martini jest jedną z nielicznych. Znana z produkcji chociażby dla Rosalie. producentka rozmawia z ENZU i Phamem o tym, jak wygląda szacunek do fachu producenta w Azji, dlaczego kategoryzacja muzyki jest trochę bez sensu i czy ghost producing jest OK. Dlaczego w świecie muzyki jest tak mało producentek, z jakiego powodu warto uważać na akumulatory w domu i czy doczekamy się deepfake'ów w wersji syntezatorowej? Na te - i wiele innych pytań - odpowiedzi usłyszysz w podcaście.
  Moo Latte Type Beat
  Moo Latte Type Beat
  Moo Latte to producent i muzyk słynący ze swoich charakterystycznych produkcji i kompozycji. Enzu i Pham wypytują Briana o jego doświadczenia muzyczne - i nie tylko. Czym różniła się era Soundcloudu od dzisiejszej ery "muzycznego fast-foodu"? Jak działa (i powinien działać) muzyczny marketing? Czym charakteryzuje się granie koncertów na Islandii? "Najwięcej rzeczy w muzyce dzieje się przez przypadek" - czy Enzu i Pham zgodzą się z tą tezą? I w końcu: czy używki pomagają w procesie twórczym? O tym wszystkim - i wielu innych kwestiach - posłuchasz w podcaście!
  Atutowy Type Beat
  Atutowy Type Beat
  Jeden z najbardziej wziętych producentów w Polsce - @atutowy to człowiek-instytucja. Czy "Czarny Swing" to jego "College Dropout"? Jak dużo czasu minęło od poznania Miłego ATZ do wspólnej czopki? ENZU i Pham po rozmowie z Atutem chcą założyć "Grupę wsparcia Audacity Polska", a słuchając tego podcastu dowiesz się, jaki jest sekret producenckiego grindu Atuta. Z cyklu: must-hear!
  Kuba Karaś Type Beat
  Kuba Karaś Type Beat
  Chwilę przed premierą "Czułych Kontyngentów" duetu Karaś/Rogucki, Kuba Karaś odwiedził ENZU i Phama, żeby porozmawiać o swojej muzycznej zajawce. Z podcastu dowiesz się czym są "wavesy", czy Piotr Rogucki musi ogarniać Kubę i z kim najlepiej pracuje się Karasiowi. To Kuba Karaś Type Beat!

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg