menu
BETA
Top Tuby
podcast

Top Tuby

Kamil Szufladowicz 

Wszystkie epizody

  Top Tuby ft. Zalia 2.12.22
  Top Tuby ft. Zalia 2.12.22
  Najlepszy polski debiut roku? Możliwe. Jeśli miłość i tęsknota są ci znane, to musisz posłuchać tego podcastu. Zalia porozmawiała z Kamilem Szufladowiczem o swojej debiutanckiej płycie "Kocham i Tęsknię", swoich inspiracjach i… starym blogu modowym. Oprócz tego płyta Metro Boomin, nowy duet LXS, latino trap, hyper pop i emo pop. Dla każdego coś dobrego - włącz to i uzupełnij swoją playlistę o nowe perełki!
  Top Tuby 25.11.22
  Top Tuby 25.11.22
  Dwa tygodnie po Dniu Niepodległości Top Tuby w dziewiędziesięciu procentach z polską muzyką! O czym (i czego) konkretnie posłuchasz w podcaście? Young Leosia po rozstaniu z Internaziomalami; jeden z najdziwniejszych mainstreamowych elektronicznych producentów Salvatore Ganacci z debiutanckim albumem; nowy krążek Louisa Villaina; dwa albumy idealne na zimowe wieczory - Tymek i Magda Kluz. Włącz to!
  Top Tuby 18.11.22
  Top Tuby 18.11.22
  Złamane serce Maty i lekarstwo od Zdechłego Osy, nieunikniony hit od Travisa Scotta i Pharrella Williamsa, Notatki z Marginesu Young Igiego, ostatni album Brockhampton - czyli nowości muzyczne z okresu 12.11-18.11. Jeśli nie masz czasu sprawdzać nowości na własną rękę, to Kamil Szufladowicz zrobi to za ciebie. Włącz to!
  Top Tuby 11.11.22
  Top Tuby 11.11.22
  W Dzień Niepodległości prawie cała Polska ma wolne, ale muzyka nie zwalnia nawet w święta! Dlatego sprawdzamy nowe wydawnictwa od Wizkida, Cichonia, Lous And The Yakuza, Nasa, BROCKHAMTON, slowthai'a i The Blaze.
  Top Tuby ft. Rubens 4.11.22
  Top Tuby ft. Rubens 4.11.22
  Rubens, przy okazji premiery "Piosenek, których nikt nie chciał" odwiedził Tubowe studio, żeby opowiedzieć o debiutanckim albumie. Dlaczego bardziej stresował się kameralnym koncertem niż graniem przed Dawidem Podsiadło i czy kiedykolwiek uczył się śpiewać? Oprócz tego w podcaście Złote Tarasy (Remix), Joji, Drake i 21 Savage, jazzowy kolektyw z Wielkiej Brytanii, szwedzki folkowy duet i francuski zespół indie popowy. Dla każdego coś dobrego!

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg