menu
Top Tuby
podcast

Top Tuby

Kamil Szufladowicz 
26.05.2023

Wszystkie epizody

  Płyta na kodach? Rosalie. Top Tuby 25.05.23
  Płyta na kodach? Rosalie. Top Tuby 25.05.23
  Afirmacje, wychodzenie ze strefy komfortu, wolta stylistyczna - to nie podcast coachingowy, ale wszystkie te kwestie zostały w nim poruszone. Rozmowa z Rosalie. przy premierze jej "Motherlode" to godzinna muzyczna podróż po featach, zagranicznych tekściarkach i producentach, łzach w pociągu i Caroline Polachek. Z czym je się "Motherlode" i czy ten tytuł ma jakikolwiek związek z kodami do Simsów? Włącz to i... przekonaj się!
  bambi, Dwa Sławy i Gruby Mielzky, Męskie Granie. Top Tuby 19.05.23
  bambi, Dwa Sławy i Gruby Mielzky, Męskie Granie. Top Tuby 19.05.23
  Każdy ma taką muzykę, z którą niezależnie od swojego stanu emocjonalnego, zaczyna się dobrze czuć. Szufla ma tak ze Świętym Bassem, który po raz kolejny teasuje swoją nadchodzącą EP-kę. W Topie Tuby usłyszysz też najnowszy numer bambi (i czemu przypomina trochę "XO Tour Lif3"), singiel Męskiego Grania, Franka Leena czy najnowszy projekt Dwóch Sławów, Grubego Miezlky'ego, Persa i Returnersów. Będzie też... odmieniona Kesha, przystępny Bad Bunny i nastrojowa Hałastra. Czyli wszystko, co najlepsze! Włącz to!
  Ten podcast to prawda - oprócz tego, co zmyśliliśmy. Kosi & Szczur. Top Tuby 12.05.23
  Ten podcast to prawda - oprócz tego, co zmyśliliśmy. Kosi & Szczur. Top Tuby 12.05.23
  "Robią se rapik na luzie" do tego stopnia, że wyszła z tego płyta (mimo, że miała być EP-ką). Kosi i Szczur połączyli siły na najnowszym albumie "To wydarzyło się naprawdę oprócz tego, co zmyśliłem", tworząc klimatyczny, prawdziwie hip-hopowy krążek. Jak zmienili się od powstania JWP, jakie mają podejście do featów i kiedy Kosi otworzy swoją wystawę w Muzeum Współczesnym? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w rozmowie. Poza tym - jak zawsze - przegląd nowości muzycznych - w tym m.in. gladiator Kizo, Rosalie., Kacperczyk czy Overmono. Włącz to!
  Waima, bryska, LE SSERAFIM i Durand Jones. Top Tuby 5.05.23
  Waima, bryska, LE SSERAFIM i Durand Jones. Top Tuby 5.05.23
  Nudny, pomajówkowy piątek? Nic z tych rzeczy - redaktor Szufla jest na posterunku i znalazł najciekawsze premiery muzyczne - od polskiego rapu, przez pop i soul, po k-pop (po raz pierwszy w Topie Tuby). Co wspólnego mają Las Ketchup i LE SSERAFIM, jak żyje się w Luizjanie i czy WAIMA podbije polski rynek rapowy? Będzie też międzynarodowa bryska, podziemny, młody polski raper i niezbyt dobry Lil Wayne i Will.I.Am. Włącz to i bądź na bieżąco!
  "To nie tylko smutny album" - Vito Bambino. Top Tuby 28.04.23
  "To nie tylko smutny album" - Vito Bambino. Top Tuby 28.04.23
  "Muzyka ma metafizyczny wymiar" - kwituje emocje wywoływane przez jej słuchanie Vito Bambino. Jego nowy album "Pracownia" to gorzki i autoterapeutyczny - ale niepozbawiony groove'u i nadziei - pamiętnik. Jak doszło do współpracy z Malikiem Montaną i Ewą Bem (i jak ta druga "ugrzeczniła" tego pierwszego), kto jest wśród "Pokemonów" Vito i czy musi konkurować z Dawidem Podsiadło? O sposobie na polską melancholię, stracie ojca i... końcu Vito Bambino. Włącz rozmowę z Mateuszem, a na końcu dowiedz się o najważniejszych premierach tygodnia - wśród nich Białas, Jack Harlow, Jessie Ware czy Alberto i Josef Bratan.

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg