menu
K-Cast
podcast

K-Cast

Matylda Hej 

Wszystkie epizody

  J-pop i nostalgiczne brzmienia
  J-pop i nostalgiczne brzmienia
  A gdyby tak... cofnąć się do lat 80', a nawet zmienić kraj z Korei Południowej na Japonię? W tym epizodzie K-Castu Matylda zabierze was na prawdziwą podróż w głąb city popu i j-popu. Poznacie prawdziwe perełki, które - gwarantujemy - znajdą się na waszych playlistach. Włącz to!
  Koncert k-popowy 101
  Koncert k-popowy 101
  Masz za sobą swój pierwszy koncert k-popowy? Bo Matylda właśnie wróciła ze swojego i… ma dla ciebie masę porad! Dokąd jechać na event, skąd kupić bilety (i jak dużo trzeba zapłacić), gdzie dorwać lightstick’a i jak się zorganizować? Ucząc się na błędach z tego epizodu K-Castu sprawisz, że twoje k-popowe doświadczenie koncertowe może być znacznie lepsze. Wszystko to na podstawie wyjazdu do Belgii na gig ATEEZ, którego historię i piosenki z prawdziwej setlisty usłyszysz w podcaście. Włącz to!
  Blackpink! Cz. 2
  Blackpink! Cz. 2
  31 oryginalnych piosenek przez 6 lat działalności? Nawet jak na standardy kpopowe to dość mało, jednak Blackpink nadal pozostaje w muzycznej topce. Co czeka całą grupę i poszczególne Idolki w przyszłości? W czym Blackpink jest najlepsze i w jaki sposób wokalistki wypracowały sobie tak duży impact na środowisko? Jak na ich twórczość wpływa wytwórnia YG? Matylda zaprasza na drugą część serii o Blackpink! Włącz to!
  Blackpink! Cz. 1
  Blackpink! Cz. 1
  Pierwsza z dwóch części podcastu o Blackpink. W tym epizodzie Matylda opowie o indywidualnych losach każdej z członkiń, omówi ich dotychczasową karierę i dyskografię. Czy YG wymyśliło idealną girl group? Z tego odcinka dowiesz się wszystkiego, co fani Blackpink powinni wiedzieć o swoich idolkach. Nie zabraknie również największych hitów tego zespołu, więc nie wahaj się i włącz to!
  Girl Crush Concept
  Girl Crush Concept
  Na czym polega Girl Crush Concept? Czemu Idolki niespecjalnie mogą pozwolić sobie na zbyt feministyczne poglądy i jak w Korei traktuje się kobiecość? Dlaczego Girl Crush to bardziej kolor czerwony, niż kwadrat? O jego charakterystyce, historii i brzmieniu dowiesz się w tym epizodzie K-Castu, słuchając piosenek BLACKPINK, 2NE1 i LE SSERAFIM, ale także debiutantów - ITZY, Aespa czy PRISTINE. Włącz to!

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg