menu
FAMA
podcast

FAMA

Krzysztof Nowak 
17.02.2023

Wszystkie epizody

  Artystyczne libido, Mama Selita i historia sztuki. Igorilla
  Artystyczne libido, Mama Selita i historia sztuki. Igorilla
  18 lat kariery muzycznej. Bez benefisu, ale z rozmową u Krzysztofa Nowaka. Igorilla, znany z projektów Mama Selita i Polskie Karate, sam określa swoją działalność "urozmaicaniem bioróżnorodności środowiska". Co robić, gdy pasja nie przynosi kasy, a libido artystyczne nie spada? W tym epizodzie Famy usłyszysz o rozterkach artysty, który busem koncertowym zwiedził całą Polskę i wciąż nie ma dość nowych projektów. Włącz to!
  Jak to jest w młodzikach? Lackluster
  Jak to jest w młodzikach? Lackluster
  Za kulisy współpracy z wielkimi wytwórniami muzycznymi wprowadza nas Lackluster, który mimo młodego wieku miał okazję dobrze poznać branżę. Opowiada o poszukiwaniu „perełeczki”, czekaniu na blow up i budowaniu długotrwałej kariery. Jak nie odlecieć? Czym różni się tworzenie w pokoiku w Bełchatowie od tego w studiu? Czy warto robić visuale do singla pod masującym grzybkiem? Włącz to!
  Oczepiny po Weselu. Holak
  Oczepiny po Weselu. Holak
  Krąży FAMA, że... Holak rozmawia z Krzysztofem Nowakiem w podcaście. O Małych Miastach i "Weselu", o jego pracy w szeregach Alkopoligamii (w tym o artystach, z których wytwórnia - prawdopodobnie niesłusznie - zrezygnowała), o stosunku do Tego Typa Mesa i postanowieniach po trzydziestce. Czy Molza to prototyp Hotelu Maffija? Kim jest DJ Blik? Czy Holak czuje się częścią rapowej sceny? Posłuchaj w podcaście!
  Zabójca Królowej. Nullizmatyk
  Zabójca Królowej. Nullizmatyk
  "Zabójca Królowej" to druga solowa płyta Nullizmatyka, która początkowo miała być prawie w całości na samplach z repertuaru Queen. Dlaczego pomysł nie wypalił i trzeba było produkować płytę od nowa? Nullo w wyczerpującej rozmowie z Krzysztofem Nowakiem wyjaśnia, jak doszło do współpracy z Filipkiem, jak gra się na Woodstocku i tłumaczy, że scratche na trapie mają sens. W końcu odpowiada na pytanie: czy doczekamy się powrotu Trzeciego Wymiaru? Włącz to!
  Maestro. Louis Villain
  Maestro. Louis Villain
  Chwilę po premierze swojego solowego debiutu, Louis Villain (dla znajomych Filip) odwiedził FAMĘ. Czy czuje się trochę jak Kanye West, czy łatwo było mu podjąć solowe działania i czego nauczył się od Aviego? W podcaście usłyszysz też historię dwóch remiksów z płyty Maestro i dowiesz się, jak jeden z bitów trafił do Ero. Włącz to!

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg