menu
FAMA
podcast

FAMA

Krzysztof Nowak 

Wszystkie epizody

  Oczepiny po Weselu. Holak
  Oczepiny po Weselu. Holak
  Krąży FAMA, że... Holak rozmawia z Krzysztofem Nowakiem w podcaście. O Małych Miastach i "Weselu", o jego pracy w szeregach Alkopoligamii (w tym o artystach, z których wytwórnia - prawdopodobnie niesłusznie - zrezygnowała), o stosunku do Tego Typa Mesa i postanowieniach po trzydziestce. Czy Molza to prototyp Hotelu Maffija? Kim jest DJ Blik? Czy Holak czuje się częścią rapowej sceny? Posłuchaj w podcaście!
  Zabójca Królowej. Nullizmatyk
  Zabójca Królowej. Nullizmatyk
  "Zabójca Królowej" to druga solowa płyta Nullizmatyka, która początkowo miała być prawie w całości na samplach z repertuaru Queen. Dlaczego pomysł nie wypalił i trzeba było produkować płytę od nowa? Nullo w wyczerpującej rozmowie z Krzysztofem Nowakiem wyjaśnia, jak doszło do współpracy z Filipkiem, jak gra się na Woodstocku i tłumaczy, że scratche na trapie mają sens. W końcu odpowiada na pytanie: czy doczekamy się powrotu Trzeciego Wymiaru? Włącz to!
  Maestro. Louis Villain
  Maestro. Louis Villain
  Chwilę po premierze swojego solowego debiutu, Louis Villain (dla znajomych Filip) odwiedził FAMĘ. Czy czuje się trochę jak Kanye West, czy łatwo było mu podjąć solowe działania i czego nauczył się od Aviego? W podcaście usłyszysz też historię dwóch remiksów z płyty Maestro i dowiesz się, jak jeden z bitów trafił do Ero. Włącz to!
  Wracam, bo mogę. Kasta
  Wracam, bo mogę. Kasta
  "Należy się zmieniać, by jakim jest się pozostać" - nawijał kiedyś Kasta, który… wraca do muzyki. Jak radzi sobie z hejterami, jak podchodzi do recenzji swoich albumów i czy zarabianie "gili gili" z muzyki jest okej? Jaką rolę w jego powrocie odegrali Tymek i Maciej Kawulski? Czy starsi raperzy potrafią w drill? Przekonaj się słuchając najnowszego epizodu FAMY.
  Te-Tris. Rola insidera
  Te-Tris. Rola insidera
  Legenda freestyle'u, raper i szara eminencja w polskim hip-hopie - Adam Chrabin a.k.a. Te-Tris gości w pierwszym odcinku FAMY. Dlaczego nie jeździ "szamochodem", jak pracuje się w majorowej wytwórni muzycznej i jak działa wytwórniana zamrażarka? Superactive lowkey ghost (ninja) - taki przydomek chciałby nadać sobie Te-Tris, który podzielił się swoimi przemyśleniami odnośnie polskiej sceny muzycznej. Co czeka nas za kilka lat? Posłuchaj!

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg