menu
Muddy Buddy Hour
podcast

Muddy Buddy Hour

Kamil "MENT" Kraszewski 

Wszystkie epizody

  #7 Alicja Szemplińska
  #7 Alicja Szemplińska
  Od konkursów w ciechanowskim Centrum Kultury, przez telewizyjne show, po pretendowanie do reprezentantki Polski na Eurowizji i kreowanie solowej kariery - Alicja Szemplińska, artystka przesiąknięta soulem i R'n'B w muzycznej (i życiowej) rozmowie z Mentem. Czy chce przestać być postrzegana przez pryzmat uczestnictwa w programach telewizyjnych, jakie wartości niesie muzyczny digging i czy łatwo jest wynieść miłość do soulu z polskiego domu? O cieniach i blaskach szkoły muzycznej, kobiecej perspektywie na karierę i trzech najważniejszych wartościach w muzyce posłuchasz w podcaście. Włącz to!
  #6 Barrakuz
  #6 Barrakuz
  Beata Śliwińska a.k.a. Barrakuz - designerka, która w swojej karierze współpracowała m.in. ze Spotify, Vogue, Skodą, Sony Music czy Warner Music. Najbardziej znana ze swoich kolaży - czy zdaje sobie sprawę ze swojego sukcesu? Dlaczego odmówiła współpracy artyście ****** i w jaki sposób pomagała Strajkom Kobiet? O tym, czy nadal jara się graphic designem, czemu wybiera rower i jakie ma podejście do feminizmu, posłuchasz w tym epizodzie Muddy Buddy Hour. Włącz to!
  #5 Maria Przybyszewska / Komfortowanko
  #5 Maria Przybyszewska / Komfortowanko
  Z połączenia gotowanka i comfort foodu powstało Komfortowanko - Marysia Przybyszewska, szefowa kuchni, która swoje praktyki odbywała w duńskiej Nomie, rozmawia z Mentem o gastronomii, sensowności suplementacji i o tym, jak całkiem poważna, szpitalna diagnoza wpływa na człowieka. Dlaczego Marysia nie podaje swoich przepisów w stu procentach, czy ciągle korzysta z przepisów i czy walczy o niejedzenie mięsa?
  #4 Marek Ogień
  #4 Marek Ogień
  Nie uważa się za gościa, który chce uratować świat, ale robi, co może. Marek Ogień - fotograf, podróżnik, sportowiec w rozmowie z Mentem o górskich wyprawach, Andrzeju Bargielu i Travisie Parkerze. Jak wyglądają szczyty ośmiotysięczników, komu chciałby jeszcze zrobić zdjęcie i jak zareagował na propozycję wyprawy na K2 od Bargiela? O uwielbieniu chleba, śmieciach na Mount Evereście i sensie podróży posłuchasz w kolejnym epizodzie Muddy Buddy Hour.
  #3 Rosalie.
  #3 Rosalie.
  Rosalie. - jeden z czołowych głosów polskiego R&B i soulu, która mówi o sobie, że "jest skrytą dziewczyną, w której jest masa uczuć". Jak radziła sobie z pandemią, czemu dopiero teraz czuje, że "wraca do siebie", czemu uważa autentyczność za ważną cechę i czy jest na scenie kolejna dziewczyna, która pretenduje do miana gwiazdy polskiego R&B? Ment w rozmowie z Rosalie. o wyzwaniach stojących przed wokalistką, jej dwóch nadchodzących płytach i współpracy z Chloe Martini.

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg