menu
Ukryte Pragnienia
podcast

Ukryte Pragnienia

Kamil Wróblewski 

Wszystkie epizody

  LXS i ich Ukryte Pragnienia
  LXS i ich Ukryte Pragnienia
  Przy takich spotkaniach nie ma mowy o przypadku - Lena Osińska i Steez podjęli decyzję o współpracy... mailowo. Efektem jest "ANIMA" - alternatywna płyta z gościnnym udziałem Tymka, Oskara, Sokoła i DZIARMY. W pierwszym wspólnym wywiadzie, Lena i Steez opowiadają o kontakcie z krytyką, kulisach powstawania albumu, kontynuacji projektu i wyłączonych powiadomieniach. Jakim guilty pleasure pochwali się Steez, a jakim Lena? Sprawdź ich Ukryte Pragnienia i posłuchaj podcastu.
  Ania Leon i jej Ukryte Pragnienia
  Ania Leon i jej Ukryte Pragnienia
  Jakie są Ukryte Pragnienia Ani Leon (oprócz zielonego Prince Polo i tłustej pizzy)?Ania Leon po wydaniu swojego debiutanckiego albumu "Łezki" odwiedziła Kamila Wróblewskiego. Gdzie zaczyna się, a gdzie kończy alternatywa; co jest najważniejsze w muzyce polskiej, a co w angielskiej; i w końcu: czy "Somebody That You Used to Know" Gotye to hit czy kit? O edukacji w Los Angeles, muzyce do seksu i social mediach posłuchasz w rozmowie Ani Leon i Kamila Wróblewskiego. Włącz to!
  Michał FOX Król i jego Ukryte Pragnienia
  Michał FOX Król i jego Ukryte Pragnienia
  Pierwszy mężczyzna w Ukrytych Pragnieniach to Michał FOX Król - instrumentalista i producent, który współpracuje m.in. z Kayah, Pauliną Przybysz czy Marią Peszek. Jak wygląda jego proces twórczy i współpraca z artystami, jak bieganie może stać się inspiracją, czym tak naprawdę jest alternatywa i jak tworzy się muzykę do Top Model? O tym wszystkim - i wielu innych aspektach pracy i muzyki - posłuchasz w podcaście.
  Faustyna Maciejczuk i jej Ukryte Pragnienia
  Faustyna Maciejczuk i jej Ukryte Pragnienia
  Rok po "Przebudzeniu" Faustyna Maciejczuk dobrnęła do "Baby Blue". Jak sama mówi: fundamentu. Z Kamilem Wróblewskim rozmawia o "światorodności" muzyki, plusach pandemii, rezygnacji z alkoholu i feminatywach. Jak wyglądało tworzenie debiutanckiej płyty, jak wytrzymała nagrywanie teledysku przy -20 stopniach i jaką rolę na "Baby Blue" odegrał Kuba Karaś - szaman? Poznaj Ukryte Pragnienia Faustyny Maciejczuk i odpal podcast!
  Ta Ukrainka i jej Ukryte Pragnienia
  Ta Ukrainka i jej Ukryte Pragnienia
  Od "Polskiego Snu - Dolores" do "J*** Melancholii". Od bycia emo do wschodzącej gwiazdy polskiej sceny alternatywnej. Ta Ukrainka - Anastazja Ivahnenko - w rozmowie z Kamilem Wróblewskim opowiada o starszej pani, która odnowiła u niej wiarę w ludzi, swoim zamiłowaniu do gotowania, walce z depresją oraz o tym jak wojna wpłynęła na jej życie i twórczość. Oczywiście nie mogło zabrało zabraknąć jej guilty pleasure czyli... Ukrytego Pragnienia. Dlaczego czasami brzmi jak dealer, a czasami bywa "strachodupkiem"? O tym wszystkim posłuchasz w podcaście.

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg