menu
BETA
Ukryte Pragnienia
podcast

Ukryte Pragnienia

Kamil Wróblewski 

Wszystkie epizody

  Faustyna Maciejczuk i jej Ukryte Pragnienia
  Faustyna Maciejczuk i jej Ukryte Pragnienia
  Rok po "Przebudzeniu" Faustyna Maciejczuk dobrnęła do "Baby Blue". Jak sama mówi: fundamentu. Z Kamilem Wróblewskim rozmawia o "światorodności" muzyki, plusach pandemii, rezygnacji z alkoholu i feminatywach. Jak wyglądało tworzenie debiutanckiej płyty, jak wytrzymała nagrywanie teledysku przy -20 stopniach i jaką rolę na "Baby Blue" odegrał Kuba Karaś - szaman? Poznaj Ukryte Pragnienia Faustyny Maciejczuk i odpal podcast!
  Ta Ukrainka i jej Ukryte Pragnienia
  Ta Ukrainka i jej Ukryte Pragnienia
  Od "Polskiego Snu - Dolores" do "J*** Melancholii". Od bycia emo do wschodzącej gwiazdy polskiej sceny alternatywnej. Ta Ukrainka - Anastazja Ivahnenko - w rozmowie z Kamilem Wróblewskim opowiada o starszej pani, która odnowiła u niej wiarę w ludzi, swoim zamiłowaniu do gotowania, walce z depresją oraz o tym jak wojna wpłynęła na jej życie i twórczość. Oczywiście nie mogło zabrało zabraknąć jej guilty pleasure czyli... Ukrytego Pragnienia. Dlaczego czasami brzmi jak dealer, a czasami bywa "strachodupkiem"? O tym wszystkim posłuchasz w podcaście.
  Mery Spolsky i jej Ukryte Pragnienia
  Mery Spolsky i jej Ukryte Pragnienia
  Najsmutniejsza Dziewczyna Roku? Na pewno nie. Mery Spolsky w pierwszym odcinku Ukrytych Pragnień opowiada o muzycznym audiobooku "Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj" - co wyjątkowego jest w tym projekcie i jak wyglądały spektakle? Jak wygląda świat Marysi? Czy rzeczywiście jest najbardziej uśmiechniętą i pozytywną osobą na polskiej scenie muzycznej, czy miewa momenty słabości? I przede wszystkim: co jest Ukrytym Pragnieniem Mery Spolsky? Posłuchaj!

Posłuchaj również

/assets/empty_cover.jpg