Radio Pogoda

 Radio Pogoda —
Najpiękniejsze melodie

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Pogoda - Słuchaj online!

Transmisja radia na żywo - posłuchaj!

Radio Pogoda jest stacją dla wszystkich tych, którzy kochają piosenki sprzed lat - te, które wywołują uśmiech na twarzy i niezawodnie kojarzą się z najpiękniejszymi wspomnieniami. To radio stworzone z myślą o tych, którzy kochają muzykę z lat 40., 50. i 60. XX wieku oraz oczekują ciekawych programów poruszających istotne tematy. Radio Pogoda spełnia wszystkie te kryteria, pamiętając także o dobrej rozrywce i dużej dawce pozytywnej energii, której dostarczają codziennie prowadzący stacji, w tym m.in. Zygmunt Chajzer, Wojciech Pijanowski, Tomasz Ignaczak i Ryszard Rembiszewski. W radiu oprócz przebojów w stylu „retro” - wśród których jest bardzo dużo polskiej muzyki - oraz autorskich audycji, prezentowane są też co godzinę najświeższe informacje z kraju i ze świata, wraz z aktualną prognozą pogody.

Radio Pogoda to stacja, która w myśl hasła „Najpiękniejsze wspomnienia”, pozwala odbiorcy powrócić do lat jego młodości i przeżyć je na nowo jeszcze raz. To pierwsza taka rozgłośnia skierowana do grona odbiorców w dojrzałym wieku, którzy do tej pory nie mieli swojego miejsca w radiowym eterze. Radia na żywo można słuchać nie tylko w wymienionych powyżej miastach, ale także w internecie - transmisja radia dostępna jest za pośrednictwem strony www.radiopogoda.pl oraz www.tuba.fm. Aktualne częstotliwości nadawania: Kraków (102,4 FM), Opole (104,1 FM), Poznań (103,4 FM), Warszawa (88,4 FM).

Każdy dzień w ramówce Radia Pogoda rozpoczyna się od spotkania z gospodarzem audycji „Pogodny Poranek”, w której to roli występują naprzemiennie Zygmunt Chajzer, Ryszard Rembiszewski i Wojciech Pijanowski. Prowadzący nie tylko dostarczają mnóstwa pozytywnej energii, humoru na poziomie i pomysłów jak spędzić wolny czas, ale także przedstawiają przegląd najważniejszych i najciekawszych informacji kulturalnych, politycznych i społecznych. Ponadto w audycji „Pogodny Poranek” nie brakuje także ciekawych konkursów i rozrywki. Ta stacja dba o najpiękniejsze wspomnienia, wiec w jej w ramówce nie mogło zabraknąć programów, które zabiorą słuchacza w sentymentalną podróż do przeszłości.

Czy pamiętasz te przeboje?” to audycja, w której najpiękniejsze przeboje sprzed lat towarzyszą ciekawym anegdotom, niezwykłym historiom i wspomnieniom opowiadanym przez gości programu wśród których są gwiazdy muzyki i rozrywki. Z kolei na fanów seriali czeka „telewizyjna” audycja „Czy pamiętasz te seriale”, w której prowadzący przypominają najpiękniejsze polskie seriale, przybliżając słuchaczom ich historię i najciekawsze momenty. Ponadto codziennie w programie „Koncert życzeń Radia Pogoda”, każdy słuchacz może wybrać i zadedykować bliskiej osobie swój ulubiony utwór. Natomiast codzienne „Fajfy w Radiu Pogoda” to doskonała okazja aby przypomnieć sobie utwory, które królowały kiedyś na dancingach i prywatkach.

Radio Pogoda rozpoczęło nadawanie w dniu 12 czerwca 2015 roku. Stacja powstała na bazie krakowskiej rozgłośni KRK FM, poznańskiego radia Blue FM oraz lokalnego oddziału sieci Złote Przeboje w Opolu, do których dołączyły niedługo później nadajniki dawnego warszawskiego radia Nostalgia.

Właścicielem radia jest Grupa Radiowa Agory.
Kontakt z redakcją możliwy jest pod warszawskim numerem telefonu 22 444-40-04 oraz za pomocą adresu poczty elektronicznej kontakt@radiopogoda.pl.

Adres korespondencyjny:
Redakcja Radia Pogoda
ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa

Komentarze

Zobacz również