Radio Złote Przeboje

 Radio Złote Przeboje —
Tylko dobra muzyka

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio Złote Przeboje - Słuchaj online!

Włącz transmisję radia na żywo!

Radio Złote Przeboje to rozgłośnia radiowa skierowana do szerokiego grona słuchaczy, którzy cenią sobie doskonale dobraną muzykę i świetną rozrywkę. Zgodnie ze swoim hasłem przewodnim, radio gra „Muzykę mojego życia” i przypomina największe przeboje i doskonale znane piosenki, które są nieodłącznym elementem życia i wspomnień każdego z nas. To niezapomniane utwory, które zwycięsko przetrwały próbę czasu i wciąż są rozpoznawalne, podbijając serca kolejnych pokoleń słuchaczy – bez względu na ich wiek i doświadczenie życiowe!

Radio Złote Przeboje powstało w 1997 roku i od samego początku konsekwentnie trzyma się obranego formatu muzycznego. Na antenie królują największe popowe i rockowe przeboje z lat 70., 80., 90. oraz 00., a także inne ponadczasowe hity ze świata polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Na sieć radiową Złotych Przebojów składają się 24 lokalne oddziały, nadające w największych miastach Polski, m.in.: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie. Na antenie radia możemy usłyszeć programy prowadzone przez m.in. przez Roberta Janowskiego, Zygmunta Chajzera, Jarka Budnika i Marzenę Rogalską.

Aktualne częstotliwości antenowe nadawania Radia: Białystok (101,0 FM), Bydgoszcz (92,1 FM), Częstochowa (96,6 FM), Gdańsk (103 FM), Gdynia (99,2 FM), Gorlice (99,6 FM), Jelenia Góra (106,2 FM), Jędrzejów (93,2 FM), Kraków (92,5 FM), Katowice (91,2 FM), Krynica (91,3 FM), Lublin (95,6 FM), Nowy Sącz (93,8 FM), Nowy Targ (91,3 FM), Łódź (101,3 FM), Opole (92,8 FM), Poznań (88,4 FM), Rzeszów (95,7 FM), Szczecin (89,8 FM), Tarnów (92,8 FM), Wałbrzych (91,8 FM), Warszawa (100,1 FM), Wrocław (90,4 FM), Wolin (105,6 FM), Zabrze (96,6 FM), Zamość (99,3 FM), Zielona Góra (98,1 FM), Żary (94,4 FM) i Legnica (90,0 FM).

Każdy dzień w Radiu Złote Przeboje rozpoczyna jedyny w swoim rodzaju duet męsko-męski, w składzie Piotr Jaworski i Jarosław Budnik. Razem z Odetą Moro na pokładzie, „Złote Przeboje Na Dzień Dobry” dostarczają nie tylko świetnej rozrywki i pozytywnej energii, ale także najświeższych informacji i muzyki w najlepszym wydaniu. Muzyki, którą słuchacze wybierają sami. Z kolei na wielbicieli kabaretów czekają Katarzyna Kwiatkowska oraz król polskiego dubbingu, czyli Jarosław Boberek. „Najśmieszniejsza Godzina Świata” to żart i humor w czystej postaci, który doprowadzi do łez nawet najbardziej wymagającego słuchacza. Radio Złote Przeboje pomyślało także o fanach muzyki, spragnionych kluczowych informacji, ciekawostek oraz interesujących wywiadów. W programie „To Właśnie Muzyka” goszczą największe gwiazdy polskiej – a czasem również światowej – sceny muzycznej.

W pozytywny nastrój przed weekendem słuchaczy wprowadza Zygmunt Chajzer. W każdy piątek w ramach cyklu „Chajzer na weekend!” proponuje spotkania z ciekawymi artystami z rodzimego podwórka. W programie nie brakuje także anegdot, wspomnień oraz konkursów, które z pewnością poprawią humor słuchaczom po ciężkim tygodniu w pracy. Z kolei specjalnie dla wszystkich tych, których interesuje życie gwiazd, Marzena Rogalska sprawdza jak wygląda ich życie „od kuchni”. W każdą sobotę w programie „Rogalska od kuchni”, prowadząca wraz ze swoim gościem przygotowują pyszne dania w jego domu i rozmawiają o tym, co robią, kiedy nikt ich nie obserwuje. Ostatni dzień tygodnia w Radiu Złote Przeboje, należy do Roberta Janowskiego. „Muzyka Mojego Życia!” to program, w którym to słuchacze i ich historie są na pierwszym planie. To oni wybierają muzykę i opowiadają o wspomnieniach, które wiążą się z danym artystą i utworem.

Radio Złote Przeboje to przede wszystkim wspaniała muzyka, którą znają wszyscy Polacy. To wielopokoleniowe kawałki i hity, pozwalające poczuć klimat lat 80., 90. i 00., a także poznać nowych wykonawców i zespoły, których twórczość ma szansę dołączyć do panteonu największych przebojów wszechczasów.

Dyrektorem programowym radia jest Jarosław Barwiak. Kontakt z redakcją możliwy jest przez telefon (22) 5555 100 oraz email kontakt@zloteprzeboje.pl, a także przez profil stacji w serwisie Facebook.

​Adres korespondencyjny:
Redakcja Radia Złote Przeboje
Grupa Radiowa Agory
ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa.

Strona internetowa radia: www.zloteprzeboje.pl

  • Informacje

Komentarze

Zobacz również